Zdeněk Mézl

  • Zdeněk Mézl

    Ve městě

    Položka č.: 254959

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 15:28

    litografie, 28 x 41,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Tomáš Kubíček (Kentaur na lovu)

    Položka č.: 255188

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:47

    dřevoryt, 9 x 11 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Agáta

    Položka č.: 255189

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:48

    dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Ing. Kratochvíl

    Položka č.: 255190

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:49

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce ohnutý pravý dolní roh, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Mudr. Václav Heřman

    Položka č.: 255191

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:50

    dřevoryt, 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Rudolf II.

    Položka č.: 255192

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:51

    kolorovaná sádra, v. 23,5 cm, místy praskliny, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Zdeněk Mézl

    Karel IV.

    Položka č.: 255193

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 16:52

    kolorovaná sádra, v. 30 cm, sign. vzadu Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Zdeněk Mézl

    Piky

    Položka č.: 211120

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:28

    dřevoryt, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)