František Matoušek

(1967)

SEZNAM AUTORŮ

  • František Matoušek

    (1967)

    Opera v Sydney

    Položka č.: 244713

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:48

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 244887

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:02

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 92/100, při horním okraji mírně zašpiněný papír, v pravém horním rohu natrženo cca 5 mm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 244888

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:04

    litografie, 2001, 35,5 x 28 cm, sign. PD Matoušek 2001, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 244890

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:08

    serigrafie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek 04, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Jiskra

    Položka č.: 245911

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:34

    serigrafie, 2003, 45 x 30,2 cm, sign. PD F. Matoušek 03, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 245912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:36

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 245913

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:38

    litografie, 2001, 35,5 x 28 cm, sign. PD Matoušek 2001, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook