Jindřich Mahelka

(1919-1990)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Divizna

    Položka č.: 220350

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 15:25

    lept, 24 x 9,7 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Poutník před hřbitovem

    Položka č.: 238806

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:18

    litografie, 7 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)