Bohumil Krátký

(1913-2005)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Na lovu

    Položka č.: 251261

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:40

    litografie, 1982, 15,9 x 7,4 cm, sign. DU B. Krátký 82, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Březen

    Položka č.: 251998

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 19:19

    litografie, 1997, 17 x 12,5 cm, sign. DU B. Krátký 97, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze;…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)