Ladislav Stejskal

(1910-1983)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 218499

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:24

    linoryt, 1962, 28,4 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zídka v krajině

    Položka č.: 218534

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Horník a Pohled na důl (Čestné uznání)

    Položka č.: 218535

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:28

    litografie, 24 x 16 a 9 x 17,5 cm, 1 x sign. L. Stejskal, č. 159/160, Čestné uznání za vzorné plnění pracovních úkolů, vydala správa závodu a závodní výbor ROH dolu Jan Šverma, n.p. Lampertice, dvojlist uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špil…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Blatouchy ve džbánu

    Položka č.: 218536

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:30

    pastel, papír, 44 x 37 cm, sign. PD v kresbě Stejskal, papír při okraji natržen a pomuchlán, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:32

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice II.

    Položka č.: 221607

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:50

    pastel, papír, 1965, 49,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Deštivý den

    Položka č.: 221670

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:54

    monotyp, 1968, 32 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221750

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:56

    linoryt, 1962, 28,3 x 37,3 cm, sign. PD L. Stejskal 62, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    Položka č.: 221751

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 19:58

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podzimní kytice

    Položka č.: 250891

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:30

    pastel, papír, 42 x 33 cm, sign. v kresbě L. Stejskal, papír po okrajích zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Náves

    Položka č.: 250892

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:32

    fix, pastel, papír, 25 x 42 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)