Otakar Fuchs

(1900-1980)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    Položka č.: 235362

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:09

    akvarel, 37 x 46 cm, sign. PD O. Fuchs, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)