Petr Faltus

(1968)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Okamžik s Casanovou

    Položka č.: 191473

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:35

    litografie, 2007, 41 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 35/50, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (208 €)