Petr Faltus

(1968)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Lízátko

    Položka č.: 238428

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:05

    litografie, 2008, 32,5 x 41 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 40/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)