Jan Janča

(1907-1992)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Brno

    Položka č.: 217753

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:07

    kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 217751

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:13

    olej, lepenka, 23,5 x 50,5 cm, sign. LD Janča, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)