Igor Grimmich

(1979)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa III

    Položka č.: 249845

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:46

    akryl, plátno, 2017, 52 x 42,5 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)