Karel Chaba

(1925-2009)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Mánes

    Položka č.: 255113

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:32

    suchá jehla, 1995, 19,8 x 19,7 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 70/150, vydal Spolek českých bibliofilů, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Náměstí v Paříži

    Položka č.: 255114

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2021 15:33

    litografie, 1981, 30 x 20 cm, sign. DU Karel Chaba 81, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu