Josef Váňa
(1911-1997)Naivní malíř, který spolupracoval s J. Kábrtem na animovaném filmu Divoká planeta
Josef Váňa
(1911-1997)
Řeka
Položka č.: 264549Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:48
litografie, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa, autorský tisk, pokrčený papír
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Váňa
(1911-1997)
Řeka
Položka č.: 247082Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:49
litografie, 1988, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa 88, autorský tisk
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Váňa
(1911-1997)
Na vesnici
Položka č.: 124236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:50
litografie, 1989, 44 x 33 cm, sign. PD Váňa 89, autorský tisk, v levém dolním rohu mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)