Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Letící andílek

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:00

    dřevořezba, polychromie, polovina 18. století, Čechy, v. 60 cm cm, původně koupil majitel v Dorotheu za 60 000,- Kč, Kulturní památka (přiloženo rozhodnutí z Ministerstva kultury), přiložen znalecký posudek JUDr. et PhDr. Jaromíra Stacha. Plastika letícího andílka představuje kvalitní řezbářskou pr…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK

  • Neznámý autor

    Krajina s kostelíkem

    Položka č.: 250721

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:26

    olej, karton, 32 x 39 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:27

    olej, karton, 38 x 55 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Světice

    Položka č.: 244107

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:28

    sépie, ruční papír, 18. století, 22,2 x 17,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 244511

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:29

    akvarel, tuš, papír, 15,5 x 13,9 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U lesa

    Položka č.: 250701

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:11

    olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Smrky

    Položka č.: 139144

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:12

    tempera, tuš, papír, 13 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Der Zuckerhut im Steingebirge zu Adersbach in Böhmen

    Položka č.: 250659

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:26

    mědirytina, 14 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Neznámý autor - Die Schlackenburg bei Töplitz

    Položka č.: 250652

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:27

    mědirytina, ca 1840, 9,8 x 14,3 cm, vydal Bibliograph. Institut, Hildburghausen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ze starého města

    Položka č.: 250719

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:28

    lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hraboš II.

    Položka č.: 250712

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:18

    bromostříbrná fotografie, 23 x 29 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hraboš I.

    Položka č.: 250711

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:19

    bromostříbrná fotografie, 29 x 38 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • neznámý autor

    Zednářská znamení

    Položka č.: 250665

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:36

    litografie, 11,5 x 6 cm, mírně zašpiněný papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Saluto Buék Dr. Petrovits Laszlo

    Položka č.: 242786

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 20:46

    dřevoryt, 1966, 10,8 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Anděl (PF 2007)

    Položka č.: 242814

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 20:48

    litografie, 1981, 20,5 x 9,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlýn

    Položka č.: 242963

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:20

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:22

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pole u vesnice

    Položka č.: 234100

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:40

    akvarel, papír, 47,5 x 36 cm, přilepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Letní den na vesnici

    Položka č.: 234102

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:42

    tempera, papír, 33 x 45 cm, na rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 235366

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:20

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235367

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:22

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    Položka č.: 235372

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:24

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lohengrin

    Položka č.: 237184

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 23:44

    reliéf, sádra, 25,8 x 19 x 2,7 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:04

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Loď

    Položka č.: 244383

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:42

    glazovaná keramika, 26,8 x 31,4 x 1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Květy

    Položka č.: 245285

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:12

    lept, 1979, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podobizna muže s brýlemi

    Položka č.: 245395

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:28

    olej, plátno, 49 x 36,5 cm, rám, na malbě drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sedící muž

    Položka č.: 245400

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:34

    akvarel, papír, 10 x 8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mořský záliv

    Položka č.: 246277

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:44

    lept, 12,7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 249471

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:54

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook