Stromy

    Položka č.: 249538

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:20

    kolorovaný lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru, pravděpodobně dokolorováno později, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Studie stromu

    Položka č.: 249539

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Studie listů

    Položka č.: 249540

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Studie větví a kmenů stromu

    Položka č.: 249541

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:26

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, zažloutlý, zašpiněný a místy zahnědlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Květ a hmyz

    Položka č.: 249542

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:28

    kolorovaný lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, pravděpodobně dokolorováno později, místy zašpiněno růžovou barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Neznámy autor

    Předjaří

    Položka č.: 249545

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kopretiny ve váze

    Položka č.: 249547

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 22:38

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 249799

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:00

    malba na porcelánu, miniatura, 8,2 x 6,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Dívka v negližé

    Položka č.: 249800

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:01

    malba na porcelánu, miniatura, 4,8 x 4 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Nástěnný perský koberec Kula

    Položka č.: 249877

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:18

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 249878

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:19

    mědí patinovaná sádra, 24 x 24 x 10 cm, na zadní straně značeno 3III, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Pelikán s hadem

    Položka č.: 250033

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:34

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 250034

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:35

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Pozorovatelé

    Položka č.: 250035

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:36

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní

    5 náklaďáků

    Položka č.: 250036

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:37

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 250037

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:38

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Bezděz

    Položka č.: 250391

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:15

    olej, plátno, 20 x 27 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Návrh erbu

    Položka č.: 250392

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:17

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Múzy

    Položka č.: 250393

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:18

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Cikánka

    Položka č.: 250394

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:19

    glazovaná keramika, v. 13 cm, značeno dole Austria JM8 6876, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Dýmka

    Položka č.: 250395

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:00

    tužka, papír, 1942, 27 x 19 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 250396

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:01

    olej, dřevotříska, 34,5 x 26,5 cm, rám, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 250397

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:02

    lept, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 250398

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:03

    olej, karton, plátno, 13,2 x 20,2 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Madona s Ježíškem

    Položka č.: 250399

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:04

    patinovaná sádra, v. 39 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Akt ženy

    Položka č.: 250400

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)