Večerní nálada
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:58
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
Abstraktní kompozice
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:18
olej, kombinovaná technika, papír, 1992, 89 x 66 cm, sign. PD
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Štramberk s Trúbou
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:29
akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám
Srnčí v lese
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:12
olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)