Daniela Benešová
Krajina pod sněhem II.
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:08
litografie, 2017, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD D. Benešová 17, č. 27/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Daniela Benešová
Krajina pod sněhem I.
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:09
litografie, 2016, 12 x 8,8 cm, sign. PD D. Benešová 16, č. 62/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Daniela Benešová
Červená krajina
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:10
litografie, 1994, 14,8 x 10,7 cm, sign. DU D. Benešová 94, 68/200, Exlibris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Daniela Benešová
Strom života
Položka č.: 281717Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:40
litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)