MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Srážka

    Položka č.: 19727

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)