-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Oh, my guardian Angel
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:38
lept, 1969, 38,5 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Back
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:39
lept, 1968, 38,5 x 20,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
There goes a vision of the future !
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:40
lept, 1968, 30,8 x 49,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 68, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Temptation
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:41
lept, 1969, 35,7 x 43 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, č. 29/40, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
It will be much more different to escape
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:42
lept, 1969, 25,6 x 49,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Report No. 3
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:43
lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Jiří Karásek ze Lvovic: Zazděná okna
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie se čtyřmi původními lepty, 1989-90, 21 x 15 cm, vše sign. DU O. Kulhánek 90, č. 35/200, Bibliofilsky vypravený svazek přináší výbor z komorní lyriky předního představitele české literární dekadence. Zahrnuje ukázky ze všech autorových básnických sbírek (zazděná okna (1894), Sodoma (1895)…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Antonín Dvořák, Franz Schubert
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie s leptem, 1986, 16 x 10 cm, sign . LD Oldřich Kulhánek 86, vydal Arethusa Pers Herber Blokland (Holandsko) v roce 1987 v počtu 110 ks. Pevná vazba., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Karel Žižkovský: Záhada tiskařské dílny
Položka č.: 437Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, příležitosný tisk k 50. narozeninám Z. Šímy pro své přátelel vydali K. Žižkovský, J. Runštuk a Z. Šíma. Součástí je grafický list O. Kulhánka. Grafická úprava J. Balihrová. Vyšlo roku 1990 v nákladu 100 sk, tento má číslo 17. Soubor uložen v pevných papírových deskách, rozměr A5., žák p…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Břetislav Hodek: Smutný monolog o překládání Shakespeara
Položka č.: 550Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie s původní litografií ve formátu 6 x 5 cm, 1993, 10,9 x 7,8 cm, sign. DU O. Kulhánek, č. 90/100, celokožená vazba, vydala Lyra Pragensis, Praha 1993, 18 stran, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Dívka
Položka č.: 281278Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:03
lept, 1983, 16,7 x 10,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 83, rám, rám ve dvou rozích poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ecce homo No. 3
Položka č.: 281279Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:04
litografie, 1994, 48 x 59 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1994, rám, č. 59/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Hommage Albrecht Dürer
Položka č.: 281551Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:54
litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, č. 18/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO