Dražené položky

  • Bohumil Ullrych (Internetová aukce )

    Sedící dívka

    Položka č.: 245370

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:36

    olej, papír, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych, při pravém okraji je malý kousek papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Dívka s hrníčkem a jablky

    Položka č.: 245371

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:38

    olej, plátno, 1935, 26,2 x 20,4 cm, sign. PD B. Ullrych 35, malba na okrajích místy odřená, antiqari.at Radhošťská

    Portrét dívky

    Položka č.: 245372

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:40

    olej, papír, 28,9 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych, mírně pokrčené okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Po koupeli

    Položka č.: 245373

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:42

    olej, plátno, karton, 1927, 34 x 27 cm, sign. LD B. Ullrych 1927, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Portrét děvčátka

    Položka č.: 245374

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:44

    olej, karton, 1945, 35,2 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, nepatrné oděrky po okrajích malby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Pradleny

    Položka č.: 245375

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:46

    olej, karton, 1940, 20 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 40, drobné poškození v levém horním rohu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Dvě dívky

    Položka č.: 245376

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:48

    olej, karton, 1944, 27 x 20,1 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Kluk a dívka na louce

    Položka č.: 245377

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:50

    olej, karton, 1945, 27,8 x 36 cm, sign. PD B. Ullrych 45, drobné oděrky na okrajích , antiqari.at Radhošťská

    Ženy při práci

    Položka č.: 245378

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:52

    olej, karton, 1945, 35,5 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 45, dolní okraj kartonu otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Žena s nůší

    Položka č.: 245379

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:54

    olej, plátno, 39 x 32 cm, nalepeno na kartonu, PD značeno razítkem: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Na koních

    Položka č.: 245380

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:56

    olej, karton, 28,3 x 35,1 cm, sign. PD B. Ullrych, na okrajích malba a karton mírně odřené, antiqari.at Radhošťská

    Před domem

    Položka č.: 245381

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:58

    olej. plátno, 19 x 16,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Vojáci na koních

    Položka č.: 245382

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:00

    olej, plátno, 28,5 x 35,2 cm, sign. PD B. Ullrych , nepatrně u okrajů odřená malba, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Uvnitř paláce

    Položka č.: 245383

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:02

    olej, papír, 12,6 x 12,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    (1920-2004)

    Vatikán

    Položka č.: 245384

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:04

    olej, papír, 12 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Vaticano, na horním levém rohu malba lehce odřena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    (1920-2004)

    Zasněžené hory

    Položka č.: 245385

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:06

    olej, plátno, 13,6 x 19,3 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    (1920-2004)

    Čluny

    Položka č.: 245386

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:08

    olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo nahoře je plátno ohnuté a v míste ohybu je malba prasklá, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    (1920-2004)

    Adam a Eva

    Položka č.: 245387

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:10

    olej, karton, 13,5 x 11 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    (1920-2004)

    Horský štít / Zámeček

    Položka č.: 245388

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:12

    olej, karton, 25 x 17,5 cm, sign. PD J. Dlabal, oboustranná malba, mírně odřeny okraje, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    (1920-2004)

    Korinth

    Položka č.: 245389

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:14

    olej, papír, 15 x 9,4 cm, sign. DU Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    (1920-2004)

    Žluté růže

    Položka č.: 245390

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:16

    olej, papír, 16 x 11,2 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    (1920-2004)

    Džungle

    Položka č.: 245391

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:18

    olej, papír, 11 x 14,3 cm, sign. PD J. Dlabal, nepatrně odřeno na rozích, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    Jinan

    Položka č.: 245392

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:20

    slepotisk, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Golem

    Položka č.: 245393

    Vyvolávací cena: 580 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:22

    Aktuální cena: 580 CZK (21 €)

  • John Hardy (Internetová aukce )

    Lehké dívky

    Položka č.: 245394

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:24

    litografie, 70,5 x 50,5 cm, sign. PD John Hardy, č. 116/275, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Podobizna muže s brýlemi

    Položka č.: 245395

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:26

  • A. Schutz (Internetová aukce )

    Larva

    Položka č.: 245396

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:28

    kombinovaná technika, plátno, 1995, 69,5 x 90 cm, sign. DU A. Schultz, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:30

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Regina Scheuflerová (Internetová aukce )

    Položka č.: 245398

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:32

    litografie, 1992, 13,5 x 63 cm, sign. PN R. Scheuflerová 92, pasparta, pozvánka na oslavu narozenin, na dvou místech řeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Sedící dívka s věncem

    Položka č.: 245399

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:34

    akvarel, papír, 12,8 x 9,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)