Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • František Zikmund (Internetová aukce )

    (1893-1955)

    Kytice

    Položka č.: 281482

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:27

    olej, plátno, 71,5 x 55 cm, sign. LD F. Zikmund, rám, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Antonín Zázvorka (Internetová aukce )

    (1894-1980)

    Zátíší s kyticí a šálkem

    Položka č.: 281483

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:28

    olej, plátno, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová (Internetová aukce )

    (1930-2021)

    Intimita

    Položka č.: 281869

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:00

    lept, 1994, 11,7 x 8,3 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 164/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda (Internetová aukce )

    (1934-2015)

    Dveře Hollaru

    Položka č.: 281870

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:01

    litografie, 1994, 12,5 x 9 cm, sign. PD Jiří Bouda 94, č. 160/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová (Internetová aukce )

    (1925-2010)

    Ptačí matka

    Položka č.: 281906

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:02

    litografie, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Olga Čechová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek (Internetová aukce )

    (1944)

    Jazzman

    Položka č.: 281872

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:03

    linoryt, 18 x 8 cm, sign. DU Miloš Doubek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler (Internetová aukce )

    (1948)

    Kain a Ábel

    Položka č.: 237782

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:04

    litografie, 7,6 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík (Internetová aukce )

    (1922-1999)

    Profil ženy

    Položka č.: 281873

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:05

    ocelorytina, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD Jherčík, č. 175/200, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra (Internetová aukce )

    (1933-2006)

    Modrý kůň

    Položka č.: 281874

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:06

    linoryt, 1995, 12,3 x 8,3 cm, sign. PD M. Houra 95, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser (Internetová aukce )

    (1919-2007)

    Motýl na přesličce

    Položka č.: 281875

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:07

    linoryt, 8,5 x 10,5 cm, sign. DU Jkaiser, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Kotasová (Internetová aukce )

    (1939)

    Kompozice

    Položka č.: 281876

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:08

    serigrafie, 15 x 10 cm, sign. PD V. Kotasová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Internetová aukce )

    (1912-2005)

    Smrtka

    Položka č.: 281877

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:09

    litografie, 1996, 13 x 8 cm, sign. DU Liesler 96, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Raimund Ondráček (Internetová aukce )

    (1913-2011)

    Osel

    Položka č.: 281878

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:10

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Raimund Ondráček, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Peterka (Internetová aukce )

    (1920-2007)

    Na pastvě

    Položka č.: 281879

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:11

    linoryt, 12 x 8 cm, sign. PD F. Peterka, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Šoltészová (Internetová aukce )

    (1939)

    Klíč

    Položka č.: 281880

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:12

    litografie, 1994, 10,3 x 15 cm, sign. PD M. Šoltészová 94, č. 47/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb (Internetová aukce )

    (1906-1999)

    V okně

    Položka č.: 281881

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:13

    litografie, 11,5 x 9 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman (Internetová aukce )

    (1931-2000)

    Strašidelná vrba

    Položka č.: 281882

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:14

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PN Ka. Toman, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Bobule

    Položka č.: 281897

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:15

    litografie, 1992, 12,5 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 92, č. 169/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Třešně

    Položka č.: 281896

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:16

    litografie, 2000, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 2/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Na větvi

    Položka č.: 281895

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:17

    litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 71/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 281894

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:18

    litografie, 1997, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 97, č. 3/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Dva ptáčci

    Položka č.: 281893

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:19

    litografie, 1998, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 32/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    S motýli

    Položka č.: 281892

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:20

    litografie, 2007, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 07, č. 74/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Zátiší s džbánkem a ovocem

    Položka č.: 281891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:21

    litografie, 2002, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2002, č. 9/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Profil dívky s motýlem

    Položka č.: 281890

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:22

    litografie, 2009, 12,5 x 8,5 cm, sign. LD Z. Burgetová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Kytice a motýl

    Položka č.: 281889

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:23

    litografie, 1997, 8 x 6,5 cm, sign. PD 97 Burgetová, č. 97/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 281888

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:24

    litografie, 1995, 8 x 6 cm, sign. PD Z. Burgetová 95, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Sedmikrásky

    Položka č.: 281887

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:25

    litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 67/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Čekanka

    Položka č.: 281886

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:26

    litografie, 2004, 13 x 9,5 cm, sign. LD Z. Burgetová 04, č. 35/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Ptáčci a kvítí

    Položka č.: 281885

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:27

    litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 37/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook