Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Helmut Maletzke (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1920-2017)

    Küstenlandschaft

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:41

    bibliofilie s 5-ti serigrafiemi, 20,5 x 30,5 cm, vše signováno, volné listy v papírovém obalu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1902-1969)

    K. J. Erben - Poklad

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:42

    bibliofilie, 33,5 x 21 cm, 5x dřevoryt Václav Karel, vyd. J. Hladký, Hranice na Moravě, 1927, ex. 217/225, podpisy autorů v tiráži, brož v ob. 46s., lehce povolená šitá vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. K…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1933)

    Otokar Březina - Esej

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:43

    bibliofilie, 32 x 21 cm, 3x orig. litografie V. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha, 1988, volné listy v ob., nestr., opotřebená obálka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1928-2002)

    Jaroslav Seifert - U malíře Vladimíra Komárka

    Položka č.: 718

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:44

    bibliofilie, 21 x 13 cm, orig. sign. dřevoryt V. Komárek, tištěná Seifertova báseň a faksimile rukopisu této básně, složené listy v kart. Deskách, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Vratislav Hugo Brunner (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1886-1928)

    Dobrodružství na Sahaře

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:45

    bibliofilie, 20 x 26 cm, soubor kreseb V.H. Brunnera, vyd. Kamil Resler, Praha, 1928, ex. 56/60, brož bez ob. nestr., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1896-1986)

    Legenda o Svaté Kateřině

    Položka č.: 720

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:46

    bibliofilie, 29 x 20 cm, litograficky kol. dřevoryty Karel Svolinský, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1941, nákl. 320 výtisků, tento nečísl., volné listy v ob., 189s., ochranné kartonové pouzdro, lehce natržená obálka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRU…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1873-1962)

    Josef Václav Myslbek - K 60. výročí smrti Myslbekovy a k 20. výročí skonu Švabinského

    Položka č.: 721

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:47

    bibliofilie, 28 x 18 cm, ilustrace na titl. Listě M. Švabinský, vyd. jako soukromý tisk L. Páleníček, Kladno, 1981, podpis vyd., volné listy v obálce, 12s., obálka lehce zašpiněna, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1884-1969)

    A. Macek - Dvě povídky

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:48

    bibliofilie, 20 x 15,5 cm, 3x dřevoryt J. Váchal, vyd. Marie Kliková, Praha, 1911, pův. kart. vazba, nestr. , lehce opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1882-1959)

    Jan Rokyta - Zimní pohádka

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:49

    bibliofilie, 18 x 11,5 cm, 1x sign. akvatitnta J. Stretti-Zamponi, vyd. K. reichel, Praha, 1928, podpis J. Rokyty na titl. straně, ex. 72/180, pův. pergamenová vazba, 73s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oskar Laske (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1874-1951)

    Laske

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:50

    kniha, 28 x 20,5 cm, 1x sign. lept O Laske, vyd. Rikola, Vienna, 1921, ex. 36/100, clpl. vazba, 22s., poškozený hřbet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1883-1950)

    Mabinogi: Keltské pověsti

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:51

    kniha, 37 x 27 cm, 25x ilustrace J. Konůpek, vyd. Cipra a Záleský, 1949, podpis J. Konůpek v tiráži, volné archy v obálce, 124s., na obálce skvrna od polití, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen S…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1912-2005)

    Ty má mondscheinsonato

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:52

    bibliofilie, 30 x 21,5 cm, 2x sign. serigrafie J. Liesler, vyd. Autor, Praha, 1982, ruční papír, pův. brož v ob., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1919-1996)

    Žena

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:53

    kniha, 23,5 x 27,5 cm, 1x přiložená sign. serigrafie O. Janeček, vyd. Odeon, Praha, 1971, v knize 70x reprodukce autora, pův. pevná clpl. vazba s obálkou, obálka mírně zašpiněna, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lothar Schreyer (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1886-1966)

    Dichtungen

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:54

    bibliofilie s původním dřevorytem, 1928, 27 x 19 cm, als manuskript gedruckt Berlin - Lichterfelde 1928, tištěno na ručním papíře, 28 stran, ručně vázáno v původní kartonové obálce, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1896-1986)

    Z korespondence Bedřicha Smetany

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:55

    bibliofilie, 21,5 x 15 cm, 3x mědiryt K. Svolinský, vyd. Supraphon, Praha, 1973, podpis K. Svolinského v tiráži, ruční papír z Velkých Losin, ex. 154/200, šitá brož. s přebalem , lehce povolná šitá vazba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čes…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rejchl (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1899-1985)

    Ignát Herrmann - Něco ze vzpomínek hradeckých

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:56

    bibliofilie, 20 x 15 cm, 1x čísl. sign. lept, vyd. arch. Fr. Tichý jako soukromý tisk, Hradec Králové, 1929, podpis I. Herrmann, ex. 55/100, šitá vazba v ob., 20s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mánes (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1820-1871)

    15 dětských alegorií

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:57

    kniha, 23,5 x 33 cm, 15x fotolitografie M. Švabinský, vyd. a fotogr. Bartoš, Praha, fotolit. a tisk Farský, Praha, pův. clpl. vazba, 15s., odřený hřbet, na stránkách flíčky, Antikvariát Dlážděná, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, čle…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1898-1995)

    Vzpomínka Jana Baucha napsaná k 80. narozeninám Karla Svolinského

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:58

    volné listy, 30 x 20 cm, 1x sign. Litografie J. Bauch, vyd. Praha, 1976, ruční papír z V. Losin, ex. ?/30, volné listy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kaláb (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1908-1950)

    Janko Kráľ - Štyry balády

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:59

    bibliofilie, 28,5 x 22 cm, 4x litografie F. Kaláb, vyd. jako soukromý tisk r. 1935, Břeclav, volné dvojlisty v obálce, 59s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Vymětal (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1929-1992)

    Šachy hra královská

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:00

    volné listy, 21 x 10 cm, 11x sign. linoryt S. Vymětal, vyd. Klub přátel výt. umění, Mohelnice, 1976, ex. 83/200, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Dobrovolský (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1895-1942)

    Petr Bezruč - Labutinka

    Položka č.: 735

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:01

    bibliofilie, 23,5 x 16 cm, 1x dřevoryt J. Dobrovolský, vyd. A. Kučík, Břeclav, 1933, podpis P. Bezruče, ex. 43/200, pův. brož, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1873-1962)

    Ludvík Páleníček - Švabinský a hudba

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:02

    bibliofilie, 21,5 x 15,5 cm, 1x suchá jehla tištěná z orig. desky M. Švabinský, vydal Kladenský lis, 1979, podpis L. Páleníček, složky volně vložené do obálky, 12s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1873-1962)

    Grafika a kresby z let 1943 - 1948

    Položka č.: 737

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:03

    katalog, 20,5 x 15 cm, 1x litografie ve frontispise M. Švabinský, vyd. B. Buchtelík, Praha, 1948, podpis Z. Švabinská a titl. listě, pův. sešit, 19s , dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1896-1986)

    Dr. Edvard Beneš - Soudobá Francie

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:04

    bibliofilie, 25 x 19,5 cm, 1x dřevoryt K. Svolinský, soukromý tisk, Přerov, 1937, volné složky v papírové obálce, 51s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1899-1954)

    Sedmero básní Antonína Trýba

    Položka č.: 739

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:05

    bibliofilie, 27,5 x 20 cm, dřevoryty P. Dillinger, Hollar, Praha, 1937, 4x volný dvojlist, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1928-2002)

    Dopis od Jiřího Voskovce

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:06

    bibliofilie, 21,5 x 15,5 cm, 1x sign. dřevoryt V. Komárek, reprint dopisu od J. Voskovce z roku 1977, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Josef Hodek (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1888-1973)

    B. Klička: Slečna z kiosku

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:07

    Bibliofilie, 3x čtyřbarevná singovaná litografie J. Hodek, podpis autora na patitulu, vyd. J. Hodek, Plzeň, 1932, ex. 9/120, volné listy svázané nití, v papírové obálce, hřbet obálky poškozený, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen S…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Arp (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1886-1966)

    Mušle a deštníky

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:08

    Bibliofilie, v tiráži krátné věnování s iniciálami Ludvík Kundera (úv. text a překlad básní) a Pavel Herynek (návrh obálky s užitím reprodukce Arpovy koláže Knír), vyd. jako programový tisk Divadlo hudby OKS, Olomouc, 1986, 350 výtisků, sešit, nestr. (16s.), výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libor Wagner (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1933-1994)

    J. Hora: Zpěv rodné zemi

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:09

    Bibliofilie, 3x celostránkový dřevoryt (první ve frontispisu signovaný) L. Wagner, vyd. Památník národního písemnictví, Kladno, 1968, k 50. výročí samostatnosti republiky a k výstavě Soukromé tisky Josefa Cipry, 200 výtisků, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman (Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část)

    (1887-1959)

    Grafické zjevy III.

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:10

    Bibliofilie, 1x dřevoryt Starý mlýn, 1x. rytina B. Smetana a 1x lept Na kraji doubravy) A. Nauman (vše signováno), vyd. Klub zaměstnanců Léčebného fondu, Praha, 1941, ex. 5/70, volné listy svázané nití v obálce, nestr., okraje obálky potrhané, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabins…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook