Dražené položky

  • Kateřina Krausová (Internetová aukce )

    (1961)

    Jabloňové květy II.

    Položka č.: 238401

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:58

    linoryt, 2010, 23,5 x 14,5 cm, PD monogr. KK, č. 41/50, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    (1961)

    Bouračka

    Položka č.: 238402

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:59

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jiří Kasal (Internetová aukce )

    (1933)

    Z Karlova mostu

    Položka č.: 238411

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:00

    suchá jehla, 20 x 31 cm, sign. PD. Jiří Kasal, č. 19/50

    Aktuální cena: 1.150 CZK (43 €)

  • Karel Kroupa (Internetová aukce )

    Franz Kafka před synagogou I

    Položka č.: 238412

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:01

    lept, 1992, 46 x 24,3 cm, sign. PD Karel Kroupa 1980, autorský tisk , žák prof. Filly, A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    (1933)

    Z Karlova mostu

    Položka č.: 238416

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:02

    lept, 1974, 20 x 31 cm, sign. PD Jiří Kasal, č. 19/50

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • James Janíček (Internetová aukce )

    Položka č.: 238424

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:03

    litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. DU Janíček 92, č. 14/80, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Jan Gemrot (Internetová aukce )

    On the road

    Položka č.: 238427

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:04

    serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 3/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Petr Faltus (Internetová aukce )

    (1968)

    Lízátko

    Položka č.: 238428

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:05

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

  • Olga Vychodilová (Internetová aukce )

    Zatmění Měsíce

    Položka č.: 238436

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:06

    lept, 13 x 9,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 77/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Ladislav Kuklík (Internetová aukce )

    Okno

    Položka č.: 238439

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:07

    grafický list, 1974, 14 x 9 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Záda III.

    Položka č.: 238441

    Vyvolávací cena: 850 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:08

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

    Balet I.

    Položka č.: 238442

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:09

    grafický list, 1985, 5 x 3 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

    Balet II.

    Položka č.: 238443

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:10

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Miloslav Chlupáč (Internetová aukce )

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 238642

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:12

    litografie, 30 x 20 cm, sign. PD Chlupáč M., žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Václav Rožánek (Internetová aukce )

    (1913-1994)

    Na návsi

    Položka č.: 240038

    Vyvolávací cena: 15.300 CZK (567 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:13

    Aktuální cena: 15.300 CZK (567 €)

  • Alois Nožička (Internetová aukce )

    Úder větru

    Položka č.: 240058

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:15

    digitální fotografie, 2006, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2006, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Naděžda Synecká (Internetová aukce )

    (1926)

    Návraty

    Položka č.: 242662

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:16

    lept, 39,5 x 30 cm, sign. DU N. Synecká, č. 4/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

    (1926)

    Koncert v zahradách

    Položka č.: 242663

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:17

    kombinovaná technika, 39,5 x 23 cm, sign. DU N. Synecká, č. 2/5, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

  • Michal Bednář (Internetová aukce )

    (1975)

    Batman ( Ilustrace pro časopis FILMJAM)

    Položka č.: 243284

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:18

    tuš, fix, papír, 62,5 x 44 cm

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

    (1975)

    Houby

    Položka č.: 243285

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:19

    tužka, papír, 15 x 10,5 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Dan Trantina (Internetová aukce )

    Smoke

    Položka č.: 245845

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:20

    litografie, 2012, 51 x 39,5 cm, PD monogr. DT 12, č. 7/65, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Chaba (Internetová aukce )

    (1925-2009)

    Čertovka

    Položka č.: 245846

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:21

    litografie, 1983, 39,5 x 30,5 cm, sign. PD Karel Chaba 83, č. 61/200, soukromé studium

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Jiří Slíva (Internetová aukce )

    Insect Trio

    Položka č.: 245847

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:22

    litografie, 37 x 26,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 10/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.150 CZK (117 €)

    Dekalog Café

    Položka č.: 245848

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:23

    litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 17/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.700 CZK (138 €)

    (1975)

    Zbraň (Ilustrace pro časopis FILMJAM)

    Položka č.: 245849

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:24

    tuš, papír, 32,8 x 28,8 cm, sign. PD Bednář

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    (1975)

    Dvojice (Ilustrace pro časopis FILMJAM)

    Položka č.: 245850

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:25

    akvarel, papír, 38,4 x 32,4 cm, sign. PD Bednář

    (1975)

    Zelený pomeranč

    Položka č.: 245852

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:27

    linoryt, 25 x 32 cm, sign. PD Bednář

    (1975)

    Pomeranč

    Položka č.: 245853

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:28

    (1975)

    Květ

    Položka č.: 245854

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 20:29

    kombinovaná technika, papír, 20,8 x 14,9 cm, sign. PD Bednář

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 244917

    Vyvolávací cena: 380 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:00

    Aktuální cena: 380 CZK (15 €)