Dražené položky

  • Jan Štursa (Internetová aukce )

    (1880-1925)

    Hana Kvapilová

    Položka č.: 249880

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:21

    pálená hlína, 1910-1911, 15,5 x 8 x 10 cm, značeno na pravé straně dole Št. a zespoda Praha Um. P. Nusle, portrét české herečky, která působila v pražském Národním divadle. Hlava umělkyně s šálem na vlasech je zachycením podoby Hany Kvapilové v divadelním kostýmu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    (1880-1925)

    Před koupelí v moři

    Položka č.: 249881

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:22

    glazovaná terakota, 1906, v. 24 cm, značeno na podstavci Štursa, nabízená socha Před koupelí v moři, původně vytvořená Štursou v roce 1906, se vyskytuje v několika provedeních (mramor, bronz, keramika ad.). Naše verze pochází z neurčené keramické dílny dvacátých let, technika je litá keramická hmot…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    (1880-1925)

    Messalina

    Položka č.: 249882

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:23

    terakota, v. 38,5 cm, značeno na podstavci Štursa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Miloslav Chlupáč (Internetová aukce )

    (1920-2008)

    Sedící žena

    Položka č.: 249883

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:24

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

  • Jindřich Wielgus (Internetová aukce )

    (1910-1998)

    Kozorožec

    Položka č.: 249884

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:25

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Klára Bémová (Internetová aukce )

    Čistič

    Položka č.: 249885

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:26

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • František Trella (Internetová aukce )

    (1886-?)

    Svatý Václav

    Položka č.: 249886

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:27

  • M. Cveiková (Internetová aukce )

    Svatá Bernadetta

    Položka č.: 249887

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:28

    olej, plátno, 1959, sign. LD M. Cveiková 1959, rám, v levé části natržené plátno , Antikvariát Dlážděná

  • Karel Banďouch (Internetová aukce )

    (1893-1960)

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 249888

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:29

    olej, plátno, 84 x 63 cm, sign. LD K. Banďouch, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Adam (Alojz) Glod (Internetová aukce )

    (1907-1952)

    Tatry

    Položka č.: 249889

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:30

    olej, sololit, 25,5 x 21 cm, sign. LD A. Glod, rám, Alojz Glod (známý také pod pseudonymem jako Adam) se narodil 1.10.1907 v českém městě Nový Bohumin. Při návštevě Vysokých Tater a hlavně Veľké Lomnice se mu tu zalíbilo jako malíři natolik, že se tu usadil natrvalo a začal malovať tatranské scenéri…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    (1907-1952)

    Tatry II.

    Položka č.: 249890

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:31

    olej, sololit, 25,5 x 21 cm, sign. LD A. Glod, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Petr Dillinger (Internetová aukce )

    (1899-1954)

    Ležící Vlasta

    Položka č.: 249891

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:32

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Václav Klimánek (Internetová aukce )

    (1892)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 249892

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:33

    uhel, karton, 1945, 52,5 x 72 cm, sign. PD Klimánek 45, rám, zažloutlý papír, na papíře místy bílé skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche na VŠUP v Praze, poté J. Wolfa na K.k. Kunstgewerbeschule des k.k. Österreichischen Museums für Kunst und Industrie ve Vídni

  • Václav Fiala (Internetová aukce )

    (1896-1980)

    Chalupy v Braníku

    Položka č.: 249893

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:34

    olej, karton, 29,8 x 37 cm, sign. PD V. Fiala, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    (1891-1968)

    Vesnice

    Položka č.: 249894

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:35

    olej, plátno, 40 x 54,3 cm, sign. PD V. Fiala, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Tomáš Hrdinka (Internetová aukce )

    (1901-?)

    Na řece

    Položka č.: 249895

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:36

    olej, karton, 41 x 68 cm, sign. LD Hrdinka, rám, malba místy zkrakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák Fr. Podešvy a Jos. Šilhavého, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Kadeřábek (Internetová aukce )

    (1915-2002)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 249896

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:37

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Antonín Kalous (Internetová aukce )

    (1884-1960)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 249897

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:38

    mastný pastel, karton, 1943, 47 x 63,5 cm, sign. PD Ant. Kalous 1943, rám, na zadní straně popsáno autorem, značeno katalogizačním štítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Kalvoda (Internetová aukce )

    (1875-1934)

    Večerní krajina

    Položka č.: 249898

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:39

    uhel, papír, 26,5 x 36,5 cm, sign. LD Al. Kalvoda, rám, vzadu ve výřezu Razítko: Z pozůstalosti akad. malíře Aloise Kalvody, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka na AVU v Praze, člen JUV, SVU Mánes a SVUM

  • Emanuel Neumann (Internetová aukce )

    (1873-1932)

    Před bouří

    Položka č.: 249899

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:40

    olej, plátno, 68 x 48,5 cm, sign. PD Emil Neuman, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Sequense na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    Strž

    Položka č.: 249900

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:41

    Údolí potoka

    Položka č.: 249901

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:42

    Selka

    Položka č.: 249902

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:43

    olej, překližka, 50 x 39 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Novák - Houdek (Internetová aukce )

    (1934-1992)

    Bělá na Šumavě

    Položka č.: 249903

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:44

    olej, plátno, 1977, 49 x 78,5 cm, sign. PD Jiří Novák-Houdek 1977, rám, vzadu nalepen štítek Dílo a razítko ČFVU, malba místy drobně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Arkadij Solovjev (Internetová aukce )

    (1902-1948)

    Krajina u rybníka

    Položka č.: 249904

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:45

    olej, plátno, 65 x 105 cm, sign. PD Solovjev, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Jindřich Šimek (Internetová aukce )

    (1901-1979)

    Samoty

    Položka č.: 249905

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:46

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Vacke (Internetová aukce )

    (1907-1987)

    Jaro v sadě

    Položka č.: 249906

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:47

    olej, plátno, 1960, 73 x 100 cm, sign. LD Jos. Vacke 60, rám, vzadu nalepen autorský štítek s razítkem ČFVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ot. Nejedlého na pražské Akademii, člen Klubu výtvarných umělců Aleš

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • František Bukáček (Internetová aukce )

    (1910-1988)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 249907

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:48

    pastel, karton, 63 x 46 cm, sign. PD F. Bukáček, rám, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na ŠUŘ v Brně, prof. J. Loukoty a V. Nechleby na AVU v Praze, člen SVUM, Blok, SČVU

  • Vladimír Plocek (Internetová aukce )

    (1930-2001)

    Rudé máky

    Položka č.: 249908

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:49

    olej, sololit, 1991, 29 x 26 cm, sign. LD Vlad. Plocek 91, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    (1930-2001)

    Cesta k zastávce k Sopotnici

    Položka č.: 249909

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:50

    olej, sololit, 1974, 38 x 58 cm, sign. PD Vlad. Plocek 74, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)