Dražené položky

  • Gustav Reiter (Internetová aukce )

    (1895-?)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 249910

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:51

    olej, plátno, 1930, 77,5 x 100 cm, sign. PD G. Reiter 1930, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Milena Šimková - Elgrová (Internetová aukce )

    (1898-1977)

    Jeřáby

    Položka č.: 249911

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:52

    olej, plátno, 32 x 64 cm, sign. PD M. Šimková - Elgrová, rám, vzadu štítek s popisem díla

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Otakar Štembera (Internetová aukce )

    (1914-1999)

    Pivoňky

    Položka č.: 249912

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:53

    olej, karton, 1970, 49 x 68 cm, sign. PD ŠT 70, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Veržakovský (Internetová aukce )

    (1924-1963)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 249913

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:54

    olej, lepenka, 46,5 x 68,5 cm, rám, vzadu nalepen štítk aukční síně Meissner a Neumann, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Miloslav V. Koutecký (Internetová aukce )

    (1910-1983)

    Muž s melouny

    Položka č.: 249914

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:55

    olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš Koutecký 1955, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Poš (Internetová aukce )

    (1894)

    Muž s bílým kapesníčkem

    Položka č.: 249915

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:56

    olej, plátno, 51 x 40,5 cm, sign. PU J. Poš, rám, místy odpadlá malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ivo Rublič (Internetová aukce )

    (1918-?)

    Dívky na pláži

    Položka č.: 249916

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:57

    olej, plátno, 99 x 130,5 cm, sign. PN, rám

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Bohumil Ullrych (Internetová aukce )

    Mládí a stáří

    Položka č.: 249917

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:58

    olej, plátno, 1935, 29 x 34 cm, sign. LD B. Ullrych, nalepeno na kartonu, karton otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Dívky

    Položka č.: 249918

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:59

    olej, plátno, 34,6 x 27 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    V doprovodu

    Položka č.: 249919

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:00

    olej, plátno, 27,7 x 34,5 cm, sign. PD B. Ullrych, plátno při okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Klaun a holčička

    Položka č.: 249920

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:01

    olej, plátno, 34,1 x 27,8 cm, sign. PD B. Ullrych, horní a levý okraj plátna lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Žena ze sna

    Položka č.: 249921

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:02

    olej, plátno, 1937, 25,4 x 19,5 cm, sign. LD B. Ullrych 37, plátno na levém okraji lehce otřepeno, antiqari.at Radhošťská

  • Leo (Lev) Haas (Internetová aukce )

    (1901-1983)

    Svoboda

    Položka č.: 249922

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:03

    akvarel, pastel, uhel, papír, 1971, 44 x 31,5 cm, sign. PD Lev Haas, pasparta, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, studium na Kunstakademie v Karlsruhe, poté u prof. E. Orlika a W. Jaeckela na Akademii v Berlíně

  • Jitka Kolínská (Internetová aukce )

    (1930-1992)

    Tvář

    Položka č.: 249923

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:04

    pastel, tuš, papír, 14 x 11,5 cm, rám, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Milan Laluha (Internetová aukce )

    (1930-2013)

    Položka č.: 249924

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:05

  • František Viktor Mokrý (Internetová aukce )

    (1872-1975)

    Cyklus rozmary: Krutá chvíle

    Položka č.: 249925

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:06

    tempera, kvaš, tuš, papír, 17,5 x 27,5 cm, sign. PD F. V. Mokrý, rám

  • Jan Smetana (Internetová aukce )

    (1918-1998)

    Strom

    Položka č.: 249926

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:07

    tuš, papír, 1968, 21 x 30 cm, sign. PD Smetana 68, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Svolinský (Internetová aukce )

    Postava muže

    Položka č.: 249927

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:08

    lavírovaná kresba tuší, papír, 28 x 22 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Fuka (Internetová aukce )

    (1926-1977)

    Stromy

    Položka č.: 249928

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:09

    tužka, papír, 16,7 x 29 cm, sign. PD Fuka 95, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy

  • Kamila Ženatá (Internetová aukce )

    Krokodýlí tanec

    Položka č.: 249930

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:11

    olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. zezadu Kamila Ženatá, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Kabát (Internetová aukce )

    Přistání na Saturnu

    Položka č.: 249931

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:12

    kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ladislav Kuklík (Internetová aukce )

    Položka č.: 249932

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:13

    tuš, papír, 2017, 80,8 x 54 cm, sign. PD L. Kuklík 2017, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • Aleš Lamr (Internetová aukce )

    Letní slavnost

    Položka č.: 249933

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:14

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

    Duhová krajina

    Položka č.: 249934

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:15

  • Jaroslav Jerry Svoboda (Internetová aukce )

    Zelený dalmatin

    Položka č.: 249935

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:16

    kombinovaná technika (akryl, fólie, koláž s originální kresbou), sololit, 1997, 65 x 50 cm, sign. LD Svoboda 97 a na zadní straně Svoboda 1997, autor o vzniku díla: Obraz byl inspirován tužbou dětí vlastnit dalmatina nebo cokoliv co dalmatina připomínalo..tenkrát to byla skoro davová hysterie .. kon…

    Strážce diamantové žirafy

    Položka č.: 249936

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:17

    kombinovaná technika (akryl, tuš, tuha, fólie, koláž), sololit, 1997, 65 x 50 cm, sign. LD Svoboda 97 a na zadní straně Svoboda 1997, autor o vzniku díla: Další obraz, který vznikl víceméně z nevědomí a rozlité tuše, která připomínala žirafu. Jedná se o experimentální obraz .. nalepil jsem na něj o…

  • Martin Šimeček (Internetová aukce )

    Evidentně lidé

    Položka č.: 249937

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:18

    akryl, plátno, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Martin Šimeček 2019, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Mnoho lidí, kde a co

    Položka č.: 249938

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:19

    akryl, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. PD 2019 Martin Šimeček, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

  • Zdeněk Šplíchal (Internetová aukce )

    Homo

    Položka č.: 249939

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:20

    tiskařská barva, akvarel, papír, 1980, 46 x 33,5 cm, sign. PD Zd. Šplíchal 80, rám

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Leoš Suchan (Internetová aukce )

    (1989)

    Studie zvuku (Flanger)

    Položka č.: 249940

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:21

    olej, akryl, plátno, 2020, 100 x 70 cm, sign. zezadu Leoš Suchan

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)