Dražené položky

  • J. Šárová (Internetová aukce )

    Studie aktů

    Položka č.: 124983

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:45

    tuš, papír, 1942, 44 x 60 cm, sign. PD J. Šárová I.V.42, oboustranná kresba tuší, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Studie aktů III.

    Položka č.: 124982

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:46

    uhel, papír, 1942, 63 x 45 cm, sign. PD Šárová J. 13.III.42, oboustranná kresba uhlem, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Akty VII.

    Položka č.: 123236

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:47

    tužka, papír, 1942, 45 x 63 cm, sign. PD Šárová J. 13.III.42, oboustranná kresba tuší, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Akty VI.

    Položka č.: 123235

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:48

    tužka, papír, 62 x 44,5 cm, sign. PD Šárová, oboustranná kresba tuší, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Akty II.

    Položka č.: 123234

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:49

    uhel, papír, 44,5 x 62,5 cm, oboustranná kresba tuší, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Akty I.

    Položka č.: 123233

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:50

    tuš, papír, 1942, 45 x 63 cm, sign. PD Šárová 24.IV.42, oboustranná kresba tuší, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Aleš Štolovský (Internetová aukce )

    Stromy

    Položka č.: 245631

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:52

    litografie, 25,6 x 16,8 cm, sign. PD Štolovský Aleš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír (Internetová aukce )

    (1921-1983)

    Tulipán

    Položka č.: 245632

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:53

    ocelorytina, 16,2 x 6,7 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1921-1983)

    V upomínku na oslavy 75ti letého výročí založení šermířského klubu ČŠK Riegel

    Položka č.: 245629

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:54

    serigrafie, 1977, 10,5 x 12,7 cm, sign. DU J. Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Ivana Tošovská (Internetová aukce )

    Pírka IV.

    Položka č.: 188278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:55

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pírka III.

    Položka č.: 188277

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:56

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pírka

    Položka č.: 188275

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:57

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Tůma (Internetová aukce )

    U hrobky

    Položka č.: 130789

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:58

    dřevoryt, 18 x 24,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Hugo Ullik (Internetová aukce )

    (1838-1881)

    Romantická krajina

    Položka č.: 242152

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:59

    reprodukce, papír na plátně, 55 x 76 cm, značeno PD, klínový rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Hilar Václavek (Internetová aukce )

    (1884-1951)

    Z Drahanské vysočiny

    Položka č.: 131981

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:00

    litografie, 1945, 29 x 19,7 cm, sign. LD H. Václavek, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Vach (Internetová aukce )

    Zlatá ulička

    Položka č.: 245638

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:01

    suchá jehla, 21 x 14,9 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková (Internetová aukce )

    (1944-1992)

    Vrata

    Položka č.: 245645

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:02

    litografie, 13 x 11 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 105/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    (1944-1992)

    Položka č.: 245644

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:03

    litografie, 5 x 7,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 112/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Milan Entler (Internetová aukce )

    Loreta

    Položka č.: 245621

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:04

    litografie, 7,2 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, 97/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ježíš

    Položka č.: 245625

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:05

    litografie, 12,5 x 9,2 cm, sign. PD Milan Entler, 74/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 245623

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:06

    litografie, 7,2 x 12,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 245622

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:07

    litografie, 7,7 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, 9/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vlastimil Sobota (Internetová aukce )

    Sako

    Položka č.: 245624

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:08

    litografie, sign. PD , žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Arnoštka Vazačová (Internetová aukce )

    Nikola (Portrét malířky)

    Položka č.: 235192

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:09

    akryl, deska, 2018, 70 x 50 cm, monogr. PD AV, sign. na zadní straně Arna Vazačová, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Položka č.: 234484

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:10

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, Antikvariát Dlážděná

  • Mirka Věrčáková (Internetová aukce )

    Poznej sebe sama

    Položka č.: 217747

    Vyvolávací cena: 550 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:11

    Aktuální cena: 550 CZK (20 €)

    Život škodí zdraví

    Položka č.: 217746

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:12

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Šváb (Internetová aukce )

    (1906-1999)

    Strom

    Položka č.: 226800

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:02

    linoryt, 1986, 22 x 15,2 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 86, k 80. narozeninám J. Švába vydala jako soukromý tisk pro své přátele Marcela Kýrová, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu kni…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1906-1999)

    Kytice (hnědá varianta)

    Položka č.: 226802

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Leander Fornas (Internetová aukce )

    (1925-?)

    Před Vánocemi

    Položka č.: 226819

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:06

    suchá jehla, 8,5 x 10,8 cm, značeno v desce Fernas, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)