Dražené položky

  • Josef Václav Schwarz (Internetová aukce )

    (1908-1988)

    Postava

    Položka č.: 248642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:45

    kov, plastika, v. 19 cm, na podstavci vyryto J.V. Svarc, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Kafky

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    Pozorovatelna u Syrakus

    Položka č.: 248643

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:46

    pastel, akvarel, papír, 1964, 28,5 x 39 cm, PD A. Moravec, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludvík Barták (Internetová aukce )

    (1857-1921)

    Položka č.: 248644

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:47

    olej, plátno, 32 x 47,5 cm, sign. LD Barták, rám, vlevo nahoře rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Juraj Čorňák (Internetová aukce )

    Cesta krajinou

    Položka č.: 248645

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:48

    olej, plátno, 1970, 72 x 72 cm, sign. PD Čo 70, rám, práce plzeňského keramika, malíře a autora loutek pro tamní Divadlo dětí Alfa, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 248646

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:49

    olej, plátno, 1975, 73 x 73 cm, sign. PD Čo 75, rám, práce plzeňského keramika, malíře a autora loutek pro tamní Divadlo dětí Alfa, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

  • Joža Florián (Internetová aukce )

    (1927)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 248647

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:50

    olej, karton, 1972, 33 x 68 cm, sign. LD J. Florián 72, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Čeněk Fousek (Internetová aukce )

    (1894-1983)

    Beskydy - výhled z okna

    Položka č.: 248648

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:51

    olej, plátno, 1959, 45,5 x 56 cm, sign. PD Č. Fousek 59, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Praze u prof. B. Wachsmanna, žák prof. Krattnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Mátyás Gerstenberger (Internetová aukce )

    (1888-?)

    Dunavecse

    Položka č.: 248649

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:52

    olej, plátno, 33 x 44 cm, rám, práce maďarského malíře, rodáka z Budapešti. Studoval v Budapešti, Mnichově a Paříži. Od roku 1912 tvořil v Budapešti. Malba vznikla v krajině kolem maďarského města Dunavecse, které leží u břehu Dunaje, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    (1888-?)

    Dunavecse II.

    Položka č.: 248650

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:53

    olej, plátno, 33 x 44 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    (1888-?)

    Dunavecse III.

    Položka č.: 248651

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:54

    olej, plátno, 37 x 50 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

  • František Hanuš Hérink (Internetová aukce )

    (1889-1958)

    Ve žních - motiv z Bělé

    Položka č.: 248652

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:55

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jindřich Hlavín (Internetová aukce )

    (1877-1958)

    Chalupy

    Položka č.: 248653

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:56

  • Ota Jakl (Internetová aukce )

    (1908-1981)

    Rybářská bárka

    Položka č.: 248655

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:58

  • Marie Jančová (Internetová aukce )

    (1927-2015)

    Zahrada dětství

    Položka č.: 248656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 11:59

    olej, plátno, 60 x 26,5 cm, sign. na zadní straně M. Jančová, rám, žákyně E. Filly a K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    (1927-2015)

    Krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 248657

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:00

    olej, plátno, lepenka, 2008, 60 x 44,5 cm, sign. LD M. Jančová 08, rám, žákyně E. Filly a K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Koudelka (Internetová aukce )

    (1896-1976)

    Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

    Položka č.: 248658

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:01

    olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Joža Mikš (Internetová aukce )

    (1901-1966)

    Horský masiv

    Položka č.: 248659

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:02

    olej, karton, 37 x 52,7 cm, sign. PD Joža Mikš, rám, antiqari.at Radhošťská, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    (1901-1966)

    Dalmácie- studie borovic

    Položka č.: 248660

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:03

    olej, karton, 48 x 64 cm, sign. PD Joža Mikš, rám, LD povrchové škrábnutí malby, antiqari.at Radhošťská, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Maryša Neubertová (Internetová aukce )

    (1899-?)

    Pohled na horu

    Položka č.: 248661

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:04

    olej, plátno, 60 x 71,7 cm, sign. LD M. Neubertová, antiqari.at Radhošťská

  • August Bedřich Piepenhagen - škola (Internetová aukce )

    (1791-1868)

    Alpská krajina

    Položka č.: 248662

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:05

    olej, lepenka, 40 x 28,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Čeněk Pražák (Internetová aukce )

    (1914-1996)

    Ves v krajině

    Položka č.: 248663

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:06

    olej, plátno, 1961, 50 x 65,5 cm, sign. PD Pražák 61, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci

  • Václav Příhoda (Internetová aukce )

    (1888-1941)

    Rachovo na Podkarpatské Rusi

    Položka č.: 248664

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:07

    olejová tempera, malířská lepenka, 43,5 x 54 cm, sign. PD V. Příhoda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na pražské akademii, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaro Svoboda (Internetová aukce )

    (1901-?)

    Na cestě do hor

    Položka č.: 248665

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:08

    olej, karton, 40,5 x 28 cm, sign. PD Svoboda Jaro, na zadní straně kresba uhlem poloakt muže, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Šimůnek (Internetová aukce )

    (1872-1939)

    Na vsi

    Položka č.: 248666

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:09

    olej, karton, 34 x 50 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, Antikvariát Dlážděná

  • F. Štindl (Internetová aukce )

    Než nastaly JZD

    Položka č.: 248667

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:10

    olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD posáno, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Toman (Internetová aukce )

    (1888-?)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 248668

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:11

    olej, překližka, 1945, 37,7 x 63 cm, sign. LD Toman 45, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval grafiku v Gorici

    (1888-?)

    Moře

    Položka č.: 248669

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:12

  • Rudolf Václavík (Internetová aukce )

    (1898-?)

    Stavení u rybníka

    Položka č.: 248670

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:13

    olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

  • Karel Wagner (Internetová aukce )

    (1886-1963)

    Chalupa v Užoku

    Položka č.: 248671

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:14

    olej, plátno, 1930, 34 x 46 cm, sign. LD Wagner 1930, rám, studium na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

  • Josef Zeman (Internetová aukce )

    (1893-?)

    Krajina u rybníka

    Položka č.: 248672

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:15

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštípnutý dřevěný podklad, žák prof. F. Engelmüllera