Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Roberto Alquati (Internetová aukce )

    Zatmění

    Položka č.: 246046

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 17:53

    akryl na plátně, 2016, 30 x 60 cm, vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nikola Beneš Semotánová (Internetová aukce )

    bez názvu

    Položka č.: 246047

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 17:54

    akryl na plátně, 2014, 45 x 45 cm, vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Patřičný (Internetová aukce )

    Jasanový kruh

    Položka č.: 246048

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 17:55

    závěsný objekt, 2016, 45 x 45 cm, vzadu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Agnieszka Cyranka-Pytlik (Internetová aukce )

    Obraz

    Položka č.: 246049

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 17:56

    akryl na plátně, 2018, 20 x 20 cm, vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor David (Internetová aukce )

    Červené křeslo

    Položka č.: 246050

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 17:57

    akryl na plátně, 2008, 120 x 120 cm, vzadu

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Terezie Kolářová (Internetová aukce )

    Srínagar

    Položka č.: 246051

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 17:58

    akryl na plátně, 2016, 50 x 60 cm, vzadu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Marek (Internetová aukce )

    Negativní individualita

    Položka č.: 246052

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.260 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 17:59

    akryl na plátně, 2018, 170 x 120 cm, vzadu

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Příkaský (Internetová aukce )

    Rukavice

    Položka č.: 246053

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:00

    akryl na plátně, 2013, 30 x 30 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý (Internetová aukce )

    (1962)

    Bez názvu

    Položka č.: 189232

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:00

    akryl, papír, 2006, 66,3 x 90,5 cm, sign. PD J. Tichý 2006, při pravém okraji mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti (Internetová aukce )

    Madona

    Položka č.: 246054

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (704 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:01

    akryl na plátně, 2011, 110 x 80 cm, VU

    Aktuální cena: 19.000 CZK (704 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš (Internetová aukce )

    (1944)

    Akt

    Položka č.: 200732

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:01

    pastel, uhel, papír, 1996, 68,5 x 48 cm, sign. PD Klimeš 96, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Svoboda (Internetová aukce )

    Společný jmenovatel

    Položka č.: 246055

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:02

    akryl na plátně, 2019, 50 x 40 cm, PD

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová (Internetová aukce )

    (1912-1994)

    Dubrovická trilogie

    Položka č.: 219690

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:02

    tužka, papír, 19 x 13 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Šlesaríková (Internetová aukce )

    Chvilka u rybníka

    Položka č.: 246056

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:03

    akryl na plátně, 2019, 80 x 100 cm, PD

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • František Zikmund (Internetová aukce )

    (1893-1955)

    K Troji

    Položka č.: 219725

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:03

    olej, sololit, 34 x 47 cm, sign. PD F. Zikmund, rám, na zadní straně popsáno, konzultováno s Dr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nikola Šrajerová (Internetová aukce )

    385-0-1

    Položka č.: 246057

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:04

    akryl na plátně, 2019, 118 x 20 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hollar (Internetová aukce )

    (1607-1677)

    Pohled na katedrálu

    Položka č.: 225631

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:04

    mědirytina, 1645, 20,9 x 17,8 cm, LD značeno v desce W. Hollar 1645, na papíře drobná skvrnka

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý (Internetová aukce )

    Horizont

    Položka č.: 246058

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:05

    akryl na plátně, 2019, 40 x 40 cm, PD

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Francie) (Internetová aukce )

    Beduíni (Arabes)

    Položka č.: 226074

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:05

    olej, plátno, 38 x 55 cm, sign. PD nečitelně, rám, v dolní části na malbě drobné poškození, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Trnka (Internetová aukce )

    Struktura I

    Položka č.: 246059

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (704 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:06

    akryl na plátně, 150 x 140 cm, vzadu

    Aktuální cena: 19.000 CZK (704 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldra (Oldřich) Vlach (Internetová aukce )

    (1886-1958)

    Modlitba

    Položka č.: 227234

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:06

    olej, karton, 35,5 x 50,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám, na zadní straně popsáno: č. zak. NČ 2200,- III. souborná výstava Prof. Vlach a razítko: Klub výtvarné práce mladých výtvarníků Praha, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Reisnera na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Trnka (Internetová aukce )

    Struktura II

    Položka č.: 246060

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (704 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:07

    akryl na plátně, 140 x 120 cm, vzadu

    Aktuální cena: 19.000 CZK (704 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Kozák (Internetová aukce )

    (1937-2004)

    Sv.Mikuláš

    Položka č.: 227454

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:07

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign LD V.Kozák, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šimon Vahala (Internetová aukce )

    Tulipány

    Položka č.: 246061

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:08

    akryl na plátně, 2015, 82 x 56 cm, vzadu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arnošt Karásek (Internetová aukce )

    (1920-1969)

    Kněžka

    Položka č.: 227782

    Vyvolávací cena: 100.000 CZK (3.704 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:08

    olej, plátno, 1959, 134 x 114 cm, sign. LD Arnošt Karásek 1959, rám

    Aktuální cena: 100.000 CZK (3.704 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Tichoň (Internetová aukce )

    ze série LogoWord Skull Is Cool

    Položka č.: 246062

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:09

    digitální tisk na plátně, 2010, 45 x 40 cm, vzadu, 2/2

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cína František Jelínek (Internetová aukce )

    (1882-1961)

    Zimní krajina s vesnicí

    Položka č.: 227797

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:09

    olej, plátno, 50 x 66 cm, sign. PD Cína Jelínek, rám, na rámu poškození, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matyáš Maláč (Internetová aukce )

    bez názvu 1

    Položka č.: 246063

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:10

    uhel na papíře, 2018, 177 x 100 cm, vzadu, v rámu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Louis Icart (Internetová aukce )

    (1888-1950)

    Dívky s papoušky

    Položka č.: 230439

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:10

    kolorovaný lept, 33,5 x 45 cm, sign. PD Louis Icart, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matyáš Maláč (Internetová aukce )

    bez názvu 2

    Položka č.: 246064

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:11

    akryl, silikon a fluorescenční barva na plátně, 2019, 50 x 40 cm, vzadu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook