Dražené položky

  • Frýza (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Hirošima

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:07

    samorost (kořen babyky), v. 42 cm, na spodní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Fuka (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1922-1977)

    Váza s kytkou

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:08

    fix, papír, 1967, 29,7 x 21 cm, PD datováno 26. 2. 1967

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    (1922-1977)

    Pohádková bytost

    Položka č.: 631

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:09

    4x fix, papír, vše 29,7 x 21 cm, složeno ze 4 čtvrtek formátu A4

  • František Fuksa (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Chalupy

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Geisler (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1908-1984)

    Zima v Broumově

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:11

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Glückselig (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1908-1986)

    Motiv ze Zlaté Koruny

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:12

    olej, plátno, 1953, 30 x 45,5 cm, sign. PD Jos. Glückseůik 53, rám, dní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Nan Goldin (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Robert Pattinson 1000 Lives

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:13

    12 x reprodukce fotografie, 2013, 59 x 42 cm, soubor fotografií Roberta Pattinsona, vydán v New Yorku 2013 pro Dior Homme Parfum, kartonové pouzdro, listy uprostřed přeloženy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Gribovský (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1933-1989)

    Akademický malíř Miroslav Ketman

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1933-1989)

    Zima

    Položka č.: 637

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Gross (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1909-1985)

    Položka č.: 638

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:16

    litografie, 1972, 40 x 30,2 cm, sign. PD F. Gross 72, rám, č. 54/100, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I náklad 100, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:17

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    (1909-1985)

    Město

    Položka č.: 640

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:18

    (1909-1985)

    Figura v krajině

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:19

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    (1909-1985)

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:20

    suchá jehla, 1971, 14,7 x 10,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 4/27, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Elżbieta Grosseová (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1937)

    Ptáci v krajině

    Položka č.: 643

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:21

    závěsná glazovaná keramika, 36,5 x 36,5 cm, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, práce původem polské výtvarnice žijící od r. 1973 v Čechách, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Strynkiewicze a W. Golakowské na Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie (Akademie výtvarných umění ve Varšavě), č…

  • Otto Gutfreund (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1889-1927)

    Malá úzkost

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:22

    bronz, v. 22 cm, značeno G., pozdější odlitek, studium na keramické škole v Bechyni, poté žák prof. J. Drahoňovského na AVU v Praze a E. A. Bourdella na Grande Chaumiére v Paříži

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Svata Hajerová (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1917-1979)

    Svatý Jiří zabíjí draka

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:23

    sádra, 38 x 22 cm, z pozůstalosti akademické sochařky Svaty Hajerové, sádra místy popraskaná a zlomená, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Pokorného na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hampl (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1932-2019)

    Sektor

    Položka č.: 646

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:24

    serigrafie, 1985, 83 x 59,5 cm, sign. PD J. Hampl 85, č. 4/16, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    (1932-2019)

    Krajina I.

    Položka č.: 647

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:25

    serigrafie, 1990, 76 x 61 cm, sign. PD J. Hampl 90, č. 1/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Rudolf Hanych (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1906-1994)

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:26

    olej, plátno, 51 x 66 cm, sign. LD R. Hanych, blindrám, na zadní straně záruční list Salonu Výtvarného Umění, Praha I., Konvitská 291 z roku 1940, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš a KVU Horácka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Xaver Harlas (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1865-1947)

    Riegerovy sady

    Položka č.: 649

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:27

    (1865-1947)

    Strom

    Položka č.: 650

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:28

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 27,7 cm, PD F. X. Harlas, rám, antiqari.at Radhošťská

    (1865-1947)

    Středomoří

    Položka č.: 651

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:29

    akvarel, papír, 26 x 16,7 cm, PD F. X. Har, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Hašková (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Chlapec a lev

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:30

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Daniela Havlíčková (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1946-1999)

    Střelnice

    Položka č.: 653

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:31

    lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Havlík (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Postavy

    Položka č.: 654

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:32

    olej, karton, 1993, 80 x 60 cm, sign. LD Havlík 8.8. 93, rám, popraskaná malba, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Pohoda

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:33

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Pavel Hayek (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Listy javoru

    Položka č.: 656

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:34

    serigrafie, 1997, 51 x 42,5 cm, sign. PD Hayek 97, č. 5/50, antiqari.at Radhošťská

    Listy akátu

    Položka č.: 657

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:35

    serigrafie, 1997, 42 x 41,8 cm, sign. PD Hayek, č. 5/50, antiqari.at Radhošťská

  • Petr Helbich (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Výhled z okna na Mánes

    Položka č.: 658

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:36

    bromostříbrná fotografie, 12,3 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)