Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:16

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    (1954)

    Postava se svatozáří

    Položka č.: 243721

    Vyvolávací cena: 580 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:18

    slepotisk, 23 x 15 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    (1954)

    Milenci ze zdi

    Položka č.: 243722

    Vyvolávací cena: 580 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:20

    slepotisk, 22 x 16 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 243723

    Vyvolávací cena: 580 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:22

    slepotisk, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyen (Internetová aukce )

    (1902-1980)

    Obilí

    Položka č.: 243725

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:24

    zinkografie, 24 x 16 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Josef Ehm (Internetová aukce )

    (1909-1989)

    Turek na Karlově mostě

    Položka č.: 243726

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:26

    fotografie, 29,3 x 20,1 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon (Internetová aukce )

    (1920-1958)

    Don Quijote a Sanchzo Panza u ohně

    Položka č.: 243727

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:28

    akvatinta, 19 x 25,2 cm, sign. PD Pavel Šimon, rám, at, poškozeno, restaurováno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada (Internetová aukce )

    (1887-1957)

    Pošťák

    Položka č.: 243729

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:30

    knižní litografie, 20 x 20,5 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada (Internetová aukce )

    (1887-1957)

    Krtci

    Položka č.: 243730

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:32

    knižní litografie, 20,5 x 20,2 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Židlická (Internetová aukce )

    Kytice

    Položka č.: 243731

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:34

    olej, karton, 48 x 33,5 cm, sign. PD L. Židlická, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský (Internetová aukce )

    (1936)

    Erben, Svatební košile

    Položka č.: 243732

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:36

    litografie, 1980, 24,3 x 16,5 cm, sign. PD Zábranský 80, č. 4/120, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček (Internetová aukce )

    (1893-1973)

    U koní

    Položka č.: 243733

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:38

    litografie, 16,5 x 26 cm, sign. LS Vojt. Sedláček, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vilém Emil Rada (Internetová aukce )

    (1901)

    Kuřák

    Položka č.: 243734

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:40

    suchá jehla, 14 x 11,8 cm, sign. PD V. Rada, antiqari.at Radhošťská, žák F. Eisenreicha v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon (Internetová aukce )

    (1920-1958)

    V horách

    Položka č.: 243735

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:42

    barevný dřevoryt, 18,7 x 10,8 cm, sign. PD P. Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dohnal (Internetová aukce )

    V lese

    Položka č.: 243736

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:44

    akvatinta, 2014, 14,5 x 19 cm, sign. PD Dohnal 14, č. 2/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer (Internetová aukce )

    (1882-1963)

    Můstek u mlýna

    Položka č.: 243738

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:46

    lept, 15 x 20,8 cm, sign. PD Ant. Majer, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    (1899-1987)

    U vody - Bolevec

    Položka č.: 243739

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:48

    suchá jehla, 11,5 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, č. 51/100, kolem tisku zažloutlý rámeček, na papíře místy hnědé skvrnky, PN mimo tisk skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Holla…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Štembera (Internetová aukce )

    (1914-1999)

    Šohaj

    Položka č.: 243742

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:50

    tisk, pastel., papír, 1978, 30 x 18 cm, PD monogr S, papír na dvou místech cca 1 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík (Internetová aukce )

    (1922)

    Obecní dům

    Položka č.: 243743

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:52

    ocelorytina, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD J Herčík, látková pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Pretsch (Internetová aukce )

    Rozhledna

    Položka č.: 243744

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:54

    tuš, papír, 24,2 x 16 cm, sign. PD M. Pretsch, nalepeno na papíru, podkladový papír mimo kresbu zažloutlý, a poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hora (Internetová aukce )

    (1913-2004)

    České středohoří

    Položka č.: 243745

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:56

    linoryt, 1987, 17,7 x 26,7 cm, sign. PD Fr. Hora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jiří Ščerbakov (Internetová aukce )

    (1926)

    Muž a pes

    Položka č.: 243746

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:58

    linoryt, 1982, 24 x 18 cm, sign. DU Ščerbakov 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Kostelní věže

    Položka č.: 243748

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:00

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Krajina

    Položka č.: 243749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:02

    dřevoryt, 23,8 x 31,5 cm, značeno PD a LD pečetí, papír při okraji nepatrně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Ovoce

    Položka č.: 243750

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:04

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, na několika místech drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Větvička

    Položka č.: 243751

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:06

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Květ

    Položka č.: 243752

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:08

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , utržený levý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Květ

    Položka č.: 243753

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:10

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Červený květ

    Položka č.: 243754

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:12

    dřevoryt, 26,5 x 17,2 cm, LD značeno pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Modré kvítky

    Položka č.: 243755

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:14

    dřevoryt, 28 x 17 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook