Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Kvetoucí tráva

    Položka č.: 243756

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:16

    dřevoryt, 27,8 x 17,8 cm, značeno pečetí LD pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Vážka

    Položka č.: 243757

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:18

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, značeno pečetí PN pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Frant. Tichý (Internetová aukce )

    Firousi, básník iránského eposu

    Položka č.: 243759

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:20

    olej, papír, 35 x 50 cm, sign. PD Frant. Tichý, v rozích patrné dírky po špendlících, při okraji a v rozích místy polámaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vincenc Danihelka (Internetová aukce )

    (1911-1970)

    Chlapec u koní

    Položka č.: 243760

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:22

    sepie, papír, 20 x 31 cm, sign. PD F. V. Danihelka, nalepeno v papírové paspartě, na kresbě i paspartě patrné skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská, studium na Ukrajinské akademii v Praze, poté žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský (Internetová aukce )

    (1873-1962)

    Portrét muže

    Položka č.: 243763

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:24

    tisk, 1906, 32 x 28 cm, značeno PD v tisku MŠvabinský 1906, papír při pravém okraji mimo tisk natržen cca 2 cm, papír mírně zažloutlž, několik zahnědlých skvrn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák (Internetová aukce )

    (1925)

    Modrá planeta

    Položka č.: 243943

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:26

    lept, akvatinta, 29,7 x 24,3 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, papírová pasparta, č. 28/50, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek (Internetová aukce )

    (1928-2002)

    Vyznamenání

    Položka č.: 244025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:28

    suchá jehla, 27,2 x 31 cm, sign. DU V. Komárek, při okrajích mimo tisk 3 x natrženo cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek (Internetová aukce )

    (1928-2002)

    Dvě masky

    Položka č.: 244026

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:30

    suchá jehla, 1967, 30,1 x 38 cm, sign. DU V. Komárek, a.t. , při levém okraji mimo tisk skvrnka od tiskací barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka (Internetová aukce )

    (1881-1953)

    Matka

    Položka č.: 244099

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:32

    tužka, akvarel, papír, 12,5 x 14,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Schindler (Internetová aukce )

    (1923-1998)

    Lucy - nárh kostýmu

    Položka č.: 244151

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:34

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1981, 28,7 x 19 cm, sign. PD Schi, pasparta, jen nepatrně ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Schindler (Internetová aukce )

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    Položka č.: 244152

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:36

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1989, 28 x 16 cm, sign. PD Schi, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Schindler (Internetová aukce )

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    Položka č.: 244153

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:38

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1983, 32 x 22 cm, sign. PD Schi, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Tupý (Internetová aukce )

    Chrám matky Boží před Týnem

    Položka č.: 244168

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:40

    akvarel, tužka, papír, 30,5 x 18 cm, sign. PD K. Tupý, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leonilda Gonzalez (Internetová aukce )

    (1923)

    Korida

    Položka č.: 244200

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:42

    dřevoryt, 24,5 x 43 cm, sign. PD. Gonzáles, rám, č. 20/50, na papíře zahnědlé skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová (Internetová aukce )

    (1912-1994)

    Portrét dívky

    Položka č.: 244253

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:44

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír. Na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    (1946)

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 244264

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:46

    litografie, 37,4 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/13, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    (1946)

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 244265

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:48

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 31/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Snění

    Položka č.: 244286

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:50

    litografie, 1984, 41,8 x 30,5 cm, sign. PD Zd. Burgetová 1984, rám, č. 43/100, mísrně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek (Internetová aukce )

    (1928-2002)

    Člun

    Položka č.: 244296

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:52

    lept, 20,6 x 21,8 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Zlatý pták s korunou

    Položka č.: 244513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:54

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Venezia - Panorama

    Položka č.: 244514

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:56

    tisk, 10 x 11,5 cm, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 244515

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:58

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Komenský se loučí s vlastí

    Položka č.: 244516

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:00

    kombinvaná technika karton, 17 x 24 cm, rám, malba popraskaná a místy vypadaná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Tři Afričané na lovu

    Položka č.: 244517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:02

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Karlův most

    Položka č.: 244518

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:04

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:06

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Začátek zimy v horách

    Položka č.: 244520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:08

    olej, karton, 29,7 x 22 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Dáma a kavalír

    Položka č.: 244521

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:10

    malba na plátně, 16 x 11,7 cm, rám, rám oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti (Internetová aukce )

    (1878-1958)

    Loďaři pod Karlovým mostem

    Položka č.: 244523

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:12

    litografie, 1948, 48 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti (Internetová aukce )

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    Položka č.: 244526

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:14

    suchá jehla, 8,5 x 10,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, LD skvrnka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook