Dražené položky

  • Václav Černý (Internetová aukce )

    (1872-1947)

    Koně táhnoucí sáně

    Položka č.: 237925

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:20

    akvarel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Václav Černý P. , rám, rám odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pálek (Internetová aukce )

    Ženské postavy

    Položka č.: 237952

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:22

    lept, 1991, 21,5 x 15,2 cm, sign. Du J. Pálek 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Veselý (Internetová aukce )

    (1932-2016)

    Postava v krajině

    Položka č.: 237955

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:24

    lept, 8,7 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Veselý, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Votlučka (Internetová aukce )

    (1896-1963)

    Zlatá loď; Marianská ul. 929 (domovní znamení)

    Položka č.: 237959

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:26

    lept, 13,2 x 13,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Voves (Internetová aukce )

    Létající košile

    Položka č.: 237961

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:28

    lept, 1980, 20,4 x 13,3 cm, sign. PD Jiří Voves 80, č. 4/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vilém Plocek (Internetová aukce )

    (1905-2001)

    Na hlavě

    Položka č.: 237967

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych (Internetová aukce )

    Sedící akt

    Položka č.: 238080

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:32

    uhel, papír, 1947, 49,4 x 25 cm, sign. LD B. Ullrych 47, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Stojící akt

    Položka č.: 238081

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:34

    uhel, papír, 1947, 49,3 x 25,5 cm, sign. PD B. Ullrych 47, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Hradčany

    Položka č.: 238146

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:36

    lept, 9,5 x 6,3 cm, vytišteno na dvoulistu, zezadu nečitelný podpis, p. f. 1958, zažloutlý papír, uprostřed přeložen, u přeložení malý hnědý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karla Ryvolová (Internetová aukce )

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 238147

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:38

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Světla Žáková Štrupová (Internetová aukce )

    (1924-1978)

    Položka č.: 238149

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Novotná (Internetová aukce )

    Dětské hřiště

    Položka č.: 238152

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marie Martinová (Internetová aukce )

    (1922-1987)

    Kluk a pes

    Položka č.: 238159

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:44

    dřevoryt, 41 x 12,2 cm, sign. PD M. Martinovský 74, č. 146/200, papír zrolován, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Koliha (Internetová aukce )

    (1924-2014)

    Dáma v saku

    Položka č.: 238970

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:46

    tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen Tvůrčí skupiny Etapa, SČVU a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Pechar (Internetová aukce )

    Romeo a Julie (Ex libris Martin Procházka)

    Položka č.: 239001

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:48

    dřevoryt, 1998, 8 x 6 cm, sign. V. Pechar 98, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Helena - Sen noci svatojánské (Exl MP)

    Položka č.: 239002

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:50

    dřevoryt, 1993, 8 x 5,5 cm, sign. V. Pechar 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Romeo (Exl MP)

    Položka č.: 239003

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:52

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Chatrč

    Položka č.: 239012

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:54

    tužka, papír, 1944, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD , nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo kresbuna papíře vepsáno věnování: Váženému a milému panu Václavu Holečkovi v přátelské úctě jaroslav Ulvár 18. 8. 1944, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ženy v antickém chrámu

    Položka č.: 239014

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:56

    olej, plátno, 115 x 66,5 cm, plátno na malbě poškozeno - rozříznuté 6cm; nahoře u okraje poškozeno, po okrajích dírky po klincích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Cheben (Internetová aukce )

    Obloha (Ex Libris Gerta v. d. Zee)

    Položka č.: 239015

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:58

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Vlna (Ex Libris Vagn Clemmensen)

    Položka č.: 239016

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:00

    lept, 1984, 9,5 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Ve víru oblohy (Ex Libris L¨Holmberg)

    Položka č.: 239017

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:02

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Michael Florian (Internetová aukce )

    (1911-1984)

    Děvčata na procházce

    Položka č.: 239034

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:04

    dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1911-1984)

    Biskup

    Položka č.: 239035

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:06

    dřevoryt, 10,6 x 5,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor (Internetová aukce )

    Knihvazač (Ex Libris Jindřich Svoboda)

    Položka č.: 239036

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:08

    dřevoryt, 5 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Ctirad Stehlík (Internetová aukce )

    Tulipán (Ex Libris Lisbeth Bartošová)

    Položka č.: 239037

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:10

    litografie, 8 x 6,2 cm, č. 11/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír (Internetová aukce )

    (1921-1983)

    Loď (Ex Libris Helena Tomešová)

    Položka č.: 239039

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:12

    kolorovaný lept, 5 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muž (Ex libris Mario de Filippis)

    Položka č.: 240721

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:14

    dřevoryt, 8 x 5,7 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kudrnatý muž (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 240722

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:16

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Vousatý muž (Ex libris Květa Veselá)

    Položka č.: 240723

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:18

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)