Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Sebastian Münster (Internetová aukce )

    (1488-1552)

    Praga 1574

    Položka č.: 245577

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:58

    kolorovaný dřevoryt, 1574, 12,5 x 15 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý (Internetová aukce )

    (1890-1977)

    Album litografií Jana Zravého - titulní stránka

    Položka č.: 245578

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:00

    litografie, 29 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Portrét dívky

    Položka č.: 245579

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:02

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hanák (Internetová aukce )

    Věže kostela

    Položka č.: 245581

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:06

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Břízy u řeky

    Položka č.: 245582

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:08

    kvaš, papír, 1940, 26 x 38 cm, sign. LD , rám, mírně zvlněný papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček (Internetová aukce )

    (1893-1973)

    Návrat z fronty

    Položka č.: 245583

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:10

    litografie, 1947, 11 x 17 cm, sign. LD V. Sedláček 47, při okrajích zašpiněno,a při levémokraji zahnědlé skvrnk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Bílek (Internetová aukce )

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    Položka č.: 245584

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:12

    dřevoryt, 8 x 11,2 cm, č. 87/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:14

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook