Dražené položky

  • James Janíček (Letní aukce (176. aukce))

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    litografie, 1992, 49 x 38,2 cm, sign. DU Janíček 92, č. 19/80, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Eva Hašková (Letní aukce (176. aukce))

    Koníček

    Položka č.: 423

    lept, akvatinta, 1991, 29 x 26,7 cm, sign. PD Eva Hašková 91, č. 49/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

  • Eduard Halberštát (Letní aukce (176. aukce))

    (1937)

    Lázně 4

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    serigrafie, 1996, 54 x 40 cm, sign. DP E.Halberštát 1996

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jiří Slíva (Letní aukce (176. aukce))

    Conservatory blues

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Casino Café

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (175 €)

    litografie, 42,7 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 4/55, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.700 CZK (175 €)

  • Jindřich Pileček (Letní aukce (176. aukce))

    (1944-2002)

    Nad propastí

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    lept, 1998, 27,5 x 27,3 cm, sign. PD J. Paleček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Zdeněk Mézl (Letní aukce (176. aukce))

    Shakepeare Jak se Vám líbí?

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    kolorovaný dřevoryt, 33 x 23 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, papír při okrajích mimo tisk na několika místech nepatrně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Josef Liesler (Letní aukce (176. aukce))

    Přesýpací hodiny života

    Položka č.: 417

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    litografie, 1982, 32 x 27 cm, sign. PD Liesler 82, rám, č. 56/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Stroj

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Václav Zykmund (Letní aukce (176. aukce))

    (1914-1984)

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (145 €)

    lept, 1946, 31,8 x 24,5 cm, sign. PD V. Zykmund, datováno LD 26.03.1946, rám, č. 2/25, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš

    Aktuální cena: 3.900 CZK (145 €)

  • Karel Vysušil (Letní aukce (176. aukce))

    (1926-2014)

    Trubači

    Položka č.: 413

    litografie, 1973, 67,5 x 48 cm, sign. DU K. Vysušil 73, 13/15, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, L…

  • Jitka Válová (Letní aukce (176. aukce))

    (1922-2011)

    Klanění

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (108 €)

    lept, 1992, 29,5 x 23,5 cm, sign. PD J. Válová 92, č. 103/135

    Aktuální cena: 2.900 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých (Letní aukce (176. aukce))

    (1928-2014)

    V hloubi duše

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

    (1928-2014)

    Přítomnost třpytu

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    litografie, 1988, 42 x 38 cm, sign. DP J.Šerých, č. 81/90, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovskéh…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Zdeněk Seydl (Letní aukce (176. aukce))

    (1916-1978)

    Cirk Tichý

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    litografie, 31,5 x 47 cm, sign. DU Seydl / Janě, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Lehoučka (Letní aukce (176. aukce))

    (1923-1999)

    Čtyři podoby blaženosti

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    kolorovaný lept, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Josef Lehoučka 80, ohnutý pravý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jakub Špaňhel (Letní aukce (176. aukce))

    (1976)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 407

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    (1976)

    Benzinka I.

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    litografie, 2007, 43 x 53,5 cm, sign. PD Špaňhel 2007, č. 20/50

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

    (1976)

    Orion

    Položka č.: 405

    (1976)

    Benzinka v noci

    Položka č.: 404

    (1976)

    Žlutý motýl

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (115 €)

    litografie, 2014, 39 x 56 cm, sign. PD Špaňhel 2014, č. 59/160

    Aktuální cena: 3.100 CZK (115 €)

    (1976)

    Žlutý motýl

    Položka č.: 402

  • Dalibor Smutný (Letní aukce (176. aukce))

    (1964)

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • František Skála (Letní aukce (176. aukce))

    Na počátku

    Položka č.: 400

    litografie, 2015, 48,5 x 34 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 18/200

  • Pavel Piekar (Letní aukce (176. aukce))

    Ranní záře slunce

    Položka č.: 399

    linoryt, 2012, 54 x 46,5 cm, sign. PD Pavel Piekar IX. 2012, 4/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ivana Lomová (Letní aukce (176. aukce))

    Skotský les

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

  • Roman Franta (Letní aukce (176. aukce))

    Cecily

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    litografie, 2017, 48 x 64,5 cm, sign. PD R. Franta 2017, litografie, č. 73/101, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Petr Fiala (Letní aukce (176. aukce))

    (1969)

    Údolí zapomnění

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    barevná litografie, 2016, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2015, č. 33/40

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

    (1969)

    Pivoňka (Do středu)

    Položka č.: 395

    barevná litografie, 2018, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2018, č. 29/45