Dražené položky

  • Martin Salajka (Letní aukce (176. aukce))

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, č. 69/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

    (1981)

    Dušičky

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, č. 51/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

    (1981)

    Město II

    Položka č.: 392

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 31/180, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    (1981)

    Město

    Položka č.: 391

    litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 21/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Michal Rapant (Letní aukce (176. aukce))

    (1986)

    Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03

    Položka č.: 390

    litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 37/75

  • Igor Grimmich (Letní aukce (176. aukce))

    (1979)

    Kód

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    litografie, zlaceno, 2019, 53,7 x 75,7 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH 19, č. 1/31, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Jan Gemrot (Letní aukce (176. aukce))

    (1983)

    Položka č.: 388

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    litografie, 2018, 29,5 x 25 cm, sign. PD Jan Gemrot 2018, č. 14/180

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Jan Kristofori (Letní aukce (176. aukce))

    (1931-2004)

    Partitura

    Položka č.: 387

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    litografie, 43, 5 x 32, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    (1931-2004)

    Mozart

    Položka č.: 386

    litografie, 45 x 35, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Jaroslav Jiří Králík (Letní aukce (176. aukce))

    (1924-1999)

    Rozhovor s Grünnewaldem

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (145 €)

    lept, reliéfní tisk, 1992, 49,3 x 64 cm, sign. PD JJ Králík 1992, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (145 €)

  • Jiří Kolář (Letní aukce (176. aukce))

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 384

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    ofset, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, rám, č. 248/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Olga Karlíková (Letní aukce (176. aukce))

    (1923-2004)

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    (1923-2004)

    Skřivani III.

    Položka č.: 382

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 3/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    (1923-2004)

    Skřivani I.

    Položka č.: 381

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 58/60, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    (1923-2004)

    Skřivani III.

    Položka č.: 380

    litografie, 1994-1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 94 - 98, č. 2/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Vladimír Komárek (Letní aukce (176. aukce))

    Hráč na panovu flétnu

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    suchá jehla, 1974, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD V. Komárek 74, pasparta, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Zátiší s lebkou

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    suchá jehla, 1965, 24 x 37,6 cm, sign. PD V. Komárek 65, pasparta, 10/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    (1928)

    Kolotoč s labutěmi

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    2 x suchá jehla a 1 x tisková matrice, 22,7 x 14,8 a 13,7 x 8,5, matrice 22,7 x 14,8 cm, obě suché jehly sign. DU VKomárek, grafický list vznikl ve dvou variantách jako příloha bibliofilie: Kolotoč s labuťěmi, Zbyněk Malinský, Jičín, 1999, součástí nabídky je tisková matrice k většímu z grafických l…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Ludmila Jiřincová (Letní aukce (176. aukce))

    Loď s vesly

    Položka č.: 376

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Oldřich Jelen (Letní aukce (176. aukce))

    (1961)

    Archa

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (175 €)

    barevná litografie, 2019, 31 x 27 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 101/120, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 4.700 CZK (175 €)

    (1961)

    Domov

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    barevná litografie, 2019, 22,8 x 22,2 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 83/130, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    (1961)

    Odysseus

    Položka č.: 373

    barevná litografie, 2019, 19,6 x 21,4 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 54/80, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Karel Demel (Letní aukce (176. aukce))

    Před televizí

    Položka č.: 372

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Gustavu Mahlerovi

    Položka č.: 371

    lept, kombinovaná technika, 1990, 49,8 x 63,8 cm, sign. PD KDemel 90, č. 18/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Přenos

    Položka č.: 370

    Pražské Jaro

    Položka č.: 369

    Nevím

    Položka č.: 368

    Zpivající fontána

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    mezzotinta, lept, 1975, 28 x 19,7 cm, sign. PD Karel Demel 1975, č. 161/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • František Burant (Letní aukce (176. aukce))

    (1924-2011)

    Zrození

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (182 €)

    suchá jehla, 1985, 65,7 x 89 cm, sing. PD F. Burant 1985, č. 15/26

    Aktuální cena: 4.900 CZK (182 €)

  • Albín Brunovský (Letní aukce (176. aukce))

    (1935-1997)

    Struktura (Exl František Pultr)

    Položka č.: 365

    litografie, 1974, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD FBrunovský, č. 145/200, vzadu razítko Albín Brunovský 1974 L1/, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU