Jiří Načeradský

(1939-2014)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Saxofonista

    Položka č.: 244558

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:03

    tuš, papír, 1978, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 78, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Krasavice

    Položka č.: 244559

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:04

    akvarel, pastel, papír, 2004, 23,8 x 32 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 244560

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:05

    tuš, papír, 1974, 45 x 33 cm, sign. LD Načeradský 74, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Hádka

    Položka č.: 244561

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:06

    litografie, 2010, 56 x 73 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 244562

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:07

    tuš, papír, 1982, 42,5 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 82, LN mírně natrženo, LD pomačkaný roh, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvě sličné kudlanky

    Položka č.: 244563

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:08

    akvarel, tuš, papír, 2006, 42 x 59 cm, sig. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tři ženy

    Položka č.: 244564

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:09

    lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Milenci

    Položka č.: 244565

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:10

    pastel, tuš, papír, 1963, 47,5 x 70 cm, sign. LD Načeradský 63, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Geometrická konstrukce

    Položka č.: 244566

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:11

    akvarel, tuš, papír, 1981, 71,5 x 51 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka

    Položka č.: 244624

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:09

    litografie, 2010, 31,6 x 42,3 cm, sign. DU Načeradský 2010, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tančící ženy

    Položka č.: 244625

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (118 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:10

    litografie, 2010, 55 x 81 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.300 CZK (118 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka II.

    Položka č.: 244898

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:43

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka I.

    Položka č.: 244899

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:44

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook