Aleš Lamr
(1943-2024)
Jan Kříž: Aleš Lamr
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, před titulním listem vlepena rozkládací sign. bar. litografie A. Lamra (207/250), vyd. Art D, Praha, 2003, reprezentativní publikace s průřezem celoživotní tvorby, která v časové posloupnosti zachycuje Lamrův vývoj a jeho oblíbené techniky - akvarel, litografii a plastiky, text německy, pův. …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Letní slavnost
Položka č.: 281508Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:11
fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Duhová krajina
Položka č.: 281509Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:12
fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar