Otakar Zemina
(1899-1990)
Položka č.: 281920Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:55
akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
F. Vlk
Kameny
Položka č.: 260224Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:51
litografie, 35,5 x 27,2 cm, sign. PD F. Vlk, 21/49, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Valenta
Pruhy
Položka č.: 253898Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:47
litografie, 1980, 15 x 14,2 cm, sign. PD Valenta 80, 62/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Šarka Bartoňová
Řez cibulí?
Položka č.: 260079Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:00
litografie, 48,5 x 32,4 cm, sign. PD Šarka Bartošková, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Štěch
Východ slunce
Položka č.: 258206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:45
dřevoryt, 6,5 x 19,8 cm, sign. PD K. Štěcg, mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miloš Doubek
Jazzman
Položka č.: 281872Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:03
linoryt, 18 x 8 cm, sign. DU Miloš Doubek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
U jezera
Položka č.: 281857Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)