-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka u stolu
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:30
litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu
Položka č.: 909Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:53
kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1984, semišová vazba s reliéfem, 96s., stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu
Položka č.: 910Vyvolávací cena: 330 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:54
kniha, 2x podpis a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1988, semišová vazba s reliéfem, 96s., stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 330 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Dvojí křídla
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:55
kniha, podpis a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1988, pl. s ob., 295s.., stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Z ilustrací k básním F. Villona
Položka č.: 1180Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:24
lept, 14,6 x 10,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 109/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Xenofón: Historie krásné Pantheie
Položka č.: 1335Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:59
bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, úprava M. Honc, tisk Dřímalové, 3. sv. edice Polyhymnia a 10. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1974, pův. brož v ob., ex. 5/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Pra…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Herber Blokland: Vzpomínka na Ludmilu Jiřincovou
Položka č.: 436Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, pevná vazba, rozměr 25 x 18, 3 x lept L. Jiřincová, vše sign. DU L. Jiřincová, rozměr 15 x 11,5 cm, vše sign. DU L. Jiřincová. Vydal Arethusa Pers, u příležitosti 75. narozenin L. Jiřincové., žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné …
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Písně ostrovů a bídy
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, litografie L. Jiřincová, upravil a vydal F.J. Müller, Praha 1942, 20 sv. edice Krásná užitková kniha, 300 výtisků, losincký papír, nestr., karton vazba s refiéfem, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibri…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
P. Režný: Villon očima Ludmily Jiřincové
Položka č.: 603Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu, linořez na ob. L. Jiřincová, v závěru soupis villonovských prací L.J., příloha Zpráv SČB, úprava Jos. Hrachovina, vydal Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, Praha 1955, orig. brož všitá do kartonové vazby s ob., ex. 400, 26s., velmi dobrý stav, Anti…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Písně ostrovů a bídy
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4x litografie (3x sign.!), kresba na vazbě a podpis v tiráži L. Jiřincová, parafráze starořec. básníků a podpis v tiráži Jaroslav Pokorný, 20.sv. edice Krásná užitková kniha, upravil a vydalF. J. Müller, Praha 1942, orig. kartonová vazba, ex. 58/300, 112s., papír Ullersdorf, velmi dobrý…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Karel Bednář: Očarované lodi
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, rozměr A5, papírový přebal, 1937, 6 kolorovaných leptů od L. Jiřincové, vše signováno. Vydal Klub přátel výtvarného umění v Gottwaldově v nákladu 60 ks, tento má číslo 2, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku český…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květinové vlasy
Položka č.: 281902Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:30
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s hrozny
Položka č.: 281901Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:31
linoryt, 1964, 13 x 7 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ženský akt
Položka č.: 281900Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:32
litografie, 1987, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s růží
Položka č.: 281899Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:33
litografie, 1944, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Ex libris Mirko Riedl, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Modelka
Položka č.: 281898Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:34
litografie, 7 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ve větru
Položka č.: 281555Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Král
Položka č.: 281556Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:59
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Krajina
Položka č.: 281557Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:00
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka srdce
Položka č.: 281558Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:01
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dvě dívky
Položka č.: 281559Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:02
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 281560Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:03
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 281561Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:04
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO