Ludmila Jiřincová

(1912-1994)

SEZNAM AUTORŮ

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Písně ostrovů a bídy

    Položka č.: 709

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:35

    bibliofilie, 1942, 20,5 x 12,5 cm, originální litografie Ludmily Jiřincové, 300 číslovaných výtisků tento má č. 30, původní vazba, 38 stran , mírně opotřebovaná vazba, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolk…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Kálidása (Šest ročních období)

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:23

    Bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, vyd. NČSAV, Praha, 1956, ex. 527/800, upr. M. Kaláb, přel. O. Friš, volné listy v obálce, 52s., lehce zažloutlé okraje, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:21

    kniha, 1958, 24,5 x 17 cm, podpis Ludmily Jiřincové a Kamila Bednáře, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, původní vazba s obálkou, 97 stran, obálka na hřbetu natržena, celkově opotřebena, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibri…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    K.H. Mácha: Marinka

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:00

    kniha, podpis na patitulu a il. L. Jiřincová, vyd. SNDK, Praha, 1959, clpl. vazba, 52s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Archilochos: Písně ostrovů bídy

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie se čtyřmi originálními litografiemi, 1942, 20,6 x 12,5 cm, 259/300, parafráze Jaroslava Pokorného, v 300 číslovaných výtiscích na ručním papíře tiskla Politika, na zadní straně přebalu dvě vodní skvrny, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, S…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    William Shakespeare - Sonety

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 25,6 x 18 cm, 5x sign. litografie L. Jiřincová, vyd. Lyra Pragensis, Supraphon, Praha, 1987, ex. 120/200, pův. brož s obálkou, 29s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku čes…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    William Shakespeare: Sedm sonetů

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 6x sign. litografie, ediční značka a podpis v tiráži L. Jiřincová, vyd. Ota Janeček a L. Jiřincová v jediném výtisku na maršovském velinu, Praha, 1954, edice J, sv. 7, v tiráži uvedeno sedm celostránkových ilustrací, jedna chybí, polokožená vazba mírně rozvolněná, dobrý stav, antiqari.a…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, pěti signovanými litografiemi vyzdobila L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1987, ex. 64/200, edice Lyra Pragensis, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1974, ex. 10/200, ed. Lyra Pragensis, sv. 10, z řeckého originálu přel. V. Bahník, lepty tiskli P. a M. Dřímalovi, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU…

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:24

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Žena v šátku

    Položka č.: 241656

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:22

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Portrét dívky

    Položka č.: 244253

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:44

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír. Na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook