Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Jar. John: Lajtnant Zlatíčko

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, podpis Jar. Johna na patitulu, ilustrace a podpis Al. Moravce v tiráži, typo V. Ambrosi, vytiskl a vydal V. Neubert a synové, Praha 1930, sešit, 30s., holandský papír Pannekoek, velmi dobrý stav, hřbet opravován, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMP…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:46

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. PD Moravec, č. 4/200, papír lehce zažloutlý, na okrajích je papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Z…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Jarní květy

    Položka č.: 222249

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:56

    litografie, 10,5 x 19 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Položka č.: 223994

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:14

    lept, 1929, 10 x 14 cm, sign. PD AMoravec 1929, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočes…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    U vody - Bolevec

    Položka č.: 243739

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:48

    suchá jehla, 11,5 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, č. 51/100, kolem tisku zažloutlý rámeček, na papíře místy hnědé skvrnky, PN mimo tisk skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Holla…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)