Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Přípitek

    Položka č.: 269299

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:13

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 267090

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 21:20

    tuš, akvarel, papír, 1967, 16,1 x 23,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1968, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělec…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2023 14:02

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2023 14:49

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alois Moravec

    Šterkaři

    Položka č.: 226411

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2023 14:50

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Dřevaři

    Položka č.: 258049

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 15. 02. 2023 15:25

    dřevoryt, 11,3 x 12,4 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Divý muž

    Položka č.: 258116

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 15. 02. 2023 15:34

    litografie, 11,5 x 8,8 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Položka č.: 263459

    Plánované ukončení: 16. 02. 2023 14:42

    akvarel, tužka, papír, 15 x 22,3 cm, sign. PD AMoravec, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Žena s kyticí

    Položka č.: 263460

    Plánované ukončení: 16. 02. 2023 14:43

    akvarel, tužka, papír, 15 x 22 cm, sign. PD AMoravec, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Váza s kyticí na stole

    Položka č.: 267758

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 16. 02. 2023 15:13

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Alois Moravec

    Strž

    Položka č.: 267766

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 02. 2023 15:16

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Alois Moravec

    Údolí potoka

    Položka č.: 267767

    Plánované ukončení: 16. 02. 2023 15:17

  • Alois Moravec

    Narození

    Položka č.: 264934

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 18:16

    tuš, akvarel, papír, 1975, 21,2 x 14,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, PD p. f. 1976, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČU…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    Položka č.: 264935

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 18:18

    tuš, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, sign. Du A. Moravec, pasparta, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v dolní části pasparty i pásky místy drobné tmavé tečky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Malíř

    Položka č.: 264936

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 18:20

    tuš, akvarel, papír, 1974, 16,2 x 23,3 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1975, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, nahoře uprostřed ušpiněna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Capri a Nacapri

    Položka č.: 267096

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 20:08

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1967, 19,7 x 27,2 cm, sign. PD A. Moravec 67, pasparta, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a …

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Z Capri

    Položka č.: 267097

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 20:10

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 27,8 x 19,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočes…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Středomořská krajina

    Položka č.: 267098

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 20:12

    akvarel, fix, papír, 20,3 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (Balt)

    Položka č.: 267099

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 20:14

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1960, 20,2 x 28 cm, sign. LD Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočes…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)