Alois Moravec

  • Alois Moravec

    U moře

    Položka č.: 280862

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2024 10:29

    litografie, akvarel, 1964, 12 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, rám, pf 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    S povozem

    Položka č.: 280861

    Plánované ukončení: 28. 02. 2024 10:30

    litografie, akvarel, 1966, 12 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Dělníci

    Položka č.: 277962

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:56

    kolorovaný dřevořez, 17,1 x 11,8 cm, sign. PD A. Moravec, nepatrně zvlněný pravý a horní okraj papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeský…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Na trávě

    Položka č.: 277963

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:58

    dřevoryt, 1922, 17,2 x 12,8 cm, sign. PD A. Moravec 1923, ruč. tisk, soupis č. 166, na levém okraji papír lehce ušpiněn; levý dolní a pravý horní růžek papíru lehce pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž,…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Na selském dvoře

    Položka č.: 277964

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 19:00

    dřevoryt, 1920, 18,7 x 14 cm, sign. PD A. Moravec, soupis č. 130, nepatrně narazené růžky papíru, vpravo dole na papíru menší šmouha, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihoč…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Korint

    Položka č.: 277969

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 19:02

    suchá jehla, 1961, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Moravec 61, rám, č. 26/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských vý…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Alois Moravec

    Odpočívající

    Položka č.: 277970

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 19:04

    tuš, akvarel, papír, 1981, 16 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1982, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Ho…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Sklizeň jablek

    Položka č.: 277971

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 19:06

    dřevoryt, 11,5 x 9,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, lehce zažloutlý papír, páska kolem pasparty zažloutlá a místy otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských…

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Položka č.: 278816

    Plánované ukončení: 11. 03. 2024 14:12

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Pradleny

    Položka č.: 278892

    Plánované ukončení: 11. 03. 2024 15:26

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Zima

    Položka č.: 280666

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2024 15:56

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Pradlena

    Položka č.: 280667

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2024 15:58

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Selka

    Položka č.: 280668

    Plánované ukončení: 11. 03. 2024 16:00

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280671

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2024 16:02

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280674

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2024 16:04

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2024 16:06

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Kniha M.D.Z.

    Položka č.: 280676

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2024 16:08

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na statku

    Položka č.: 280750

    Plánované ukončení: 12. 03. 2024 15:04

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)