Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:09

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Pohled od Belvederu

    Položka č.: 217527

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 15:27

    lept, 1937, 31,7 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Malíř

    Položka č.: 250826

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:09

    kolorovaná litografie, 16,4 x 23,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Selky

    Položka č.: 250827

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Kostel

    Položka č.: 250828

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:11

    kolorovaná litografie, 9 x 13 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    2 x pohlednice adresovaná p. Janu Pošovi (Pošova galerie - U Řečických)

    Položka č.: 252408

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 18:28

    x, korespondence, adresováno Janu Pošovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Čápi

    Položka č.: 218781

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:49

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Narození Ježíška

    Položka č.: 253942

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:40

    dřevoryt, akvarel, 1976, 24 x 16,6 cm, sign. PD A Moravec, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Dechová kapela

    Položka č.: 253941

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:41

    dřevoryt, akvarel, 1969, 16,8 x 24,2 cm, sign. DU A Moravec, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Zpěv při západu slunce

    Položka č.: 253940

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:42

    dřevoryt, akvarel, 1979, 16,2 x 23,9 cm, sign. PD A Moravec, PF 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na loďce (PF 1971)

    Položka č.: 226883

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:43

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    U vřídla (Karlovy Vary)

    Položka č.: 249475

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:56

    lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Pozorovatelna u Syrakus

    Položka č.: 252035

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:36

    pastel, akvarel, papír, 1964, 28,5 x 39 cm, PD A. Moravec, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)