Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Váza s kyticí na stole

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 18:52

    olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Alois Moravec

    Strž

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:00

    olej, lepenka, 1932, 35 x 29 cm, sign. PD A. Moravec, rám, vzadu popsáno autorem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Alois Moravec

    Údolí potoka

    Položka č.: 242

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:01

    olej, lepenka, 1932, 35 x 29 cm, sign. LD A. Moravec 32, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

  • Alois Moravec

    Zpracování dřeva

    Položka č.: 257921

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 19:58

    litografie, 20,3 x 28 cm, sign. PD A. Moravec, rám, na rámu drobné oděrky, mimo tisk drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských …

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Alois Moravec

    Korint

    Položka č.: 264696

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 21:32

    suchá jehla, 1961, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Moravec 61, rám, č. 26/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských vý…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alois Moravec

    PF 1936

    Položka č.: 207930

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2022 14:04

    dřevoryt, 18,8 x 13,8 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)