Alois Moravec

  • Alois Moravec

    M. Nohejl: Kniha se rodí

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, sign. suchá jehla ve frontispisu A. Moravec, podp. autora na patitulu, vyd. Kroužek bibliofilů a přátel grafiky, Plzeň, 1928, ex. 2/50 na Zandersu, karton. desky, 14s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabins…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2021 14:56

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 05. 2021 14:20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    Položka č.: 226407

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 05. 2021 14:21

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD AMoravec, č. 149/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Kameník

    Položka č.: 226410

    Plánované ukončení: 12. 05. 2021 14:22

    litografie, 22 x 32,8 cm, sign. PD AMoravec, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Šterkaři

    Položka č.: 226411

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 05. 2021 14:23

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 231366

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:22

    dřevoryt, akvarel, 10,9 x 31,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Žena s nůší

    Položka č.: 237797

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:23

    tužka, papír, 1942, 14,7 x 17,9 cm, sign. PD allo 42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 242694

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 20:06

    akvarel, tuš, papír, 1968, 17 x 24,5 cm, sign. PD Moravec, LD značeno p.f. 1968, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočesk…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti

    Položka č.: 245910

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:12

    litografie, 10 x 17 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    U vřídla (Karlovy Vary)

    Položka č.: 249475

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 20:52

    lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)