Cyril Bouda
Cyril Bouda
Novalis: Modrý květ
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, dřevoryt a graf. úprava C. Bouda, překlad V.F. Bláha, Topičova edice, Praha 1940, 205 s., pl. kožená vazba, drobné skvrny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Cyril Bouda
Máchovské variace
Položka č.: 427Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
4 x litografie, 1944, 4 x cca 18,5 x 11,5 cm, vždy značeno dole v desce CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Cyril Bouda
Paul Morand: Jen země
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, obálka C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1927, 117 s., brož., obálka zašlá, zažloutlá, jinak dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Cyril Bouda
Miroslav Rutte: Jaro generací
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Cyril Bouda
Platon: obrana Sokratova
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
A. Branald: Kouzelné zrcadlo - vyprávění o Cyrilu Boudovi
Položka č.: 589Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
bibliofilie, barev. akvarelová kresba s věnováním C. Boudy na patitulu a podpis A. Branalda, vyd. NČSVU, Praha 1961, pl. vazba s ob., 137s., velmi dobrý stav, obálka při krajích opotřebená, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Cyril Bouda
Alois Jirásek: Nevolnice
Položka č.: 538Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
Konstantin Paustovskij: Noční dostavník
Položka č.: 505Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, 5x sign. litografie a podp. s v tiráži C. Bouda, vyd. Mladá fronta, Praha, 1977, ed. Blíženci, ex. 8/300 s podp. Z. Psůtkové (překl.) a J. Svobody (red.), ruční papír, volné listy v pův. ob., 37s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švab…
Cyril Bouda
K. Leger: Z kolínských básní Karla Legra
Položka č.: 494Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Cyril Bouda
Jan Skácel: Chyba broskví
Položka č.: 493Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Bibliofilie, originální sign. kolorovaná kresba na tit. listě C. Boudy vedle podpisu J. Skácela, jedná se o soukromé strojopisné vydání Josefa Sedláka ze Šternberka u Olomouce z r. 1974, volné listy v pův. pap. ob., na posledním listě dovětek: tato kniha byla autorem opuštěna v zimě roku 1974, velmi…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Cyril Bouda
Julius Zeyer: Tři legendy o krucifixu
Položka č.: 667Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Cyril Bouda
Jiří Wolker: Balady
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
bibliofilie, sign. lept v titulu, typo. úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1925, Ex. 322/500, 61 s., karton vazba, na hřbetu lehce vybledlá a zvlněná, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Cyril Bouda
Jan Šnobr: Spirála dní
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
bibliofilie, podpis autora, úprava, sign. lept C. Bouda, vydal St. Minařík, Smíchov 1926, 3 sv. edice Kytice, Ex. 54/340 na japanu, 57 s., kožená vazba se zl. reliéfem a písmem, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Cyril Bouda
Fráňa Velkoborský: Sníh na horách
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, podpis autora, sign. lept a úprava C. Bouda, vydal St. Minařík, Praha 1928, Ex. 90/550, 66 s., pergamen. vazba, při okrajích lehce zašlá vazba, desky lehce prohlé, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy