Roman Franta

  • Roman Franta

    Černá váza

    Položka č.: 281536

    Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:39

    olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)

  • Roman Franta

    Mandelinky

    Položka č.: 281739

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:02

    linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)