František Hodonský
Naplaveniny
Položka č.: 281516Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:19
akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
František Hodonský
Ptačí zpěv
Položka č.: 281517Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:20
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
František Hodonský
Krajina - architektura
Položka č.: 281586Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:29
litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
František Hodonský
Vodní architektura
Položka č.: 281587Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:30
litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
František Hodonský
Z Benátek
Položka č.: 281588Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:31
litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
František Hodonský
Krajina - architektura
Položka č.: 281589Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:32
litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
František Hodonský
Plovoucí smaragdy
Položka č.: 281590Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:33
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
František Hodonský
Závěr skladby
Položka č.: 281591Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34
barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
František Hodonský
J. S. Bach - Kantáty
Položka č.: 281592Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:35
dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)