Různí autoři

  • Různí autoři

    Sedm exlibris

    Položka č.: 692

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:18

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Různí autoři

    Fráňa Šrámek - Sobotka uprostřed cesty

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:22

    bibliofilie s osmi grafikami, 2003, 21 x 11 cm, jednotlivé listy signovány, autoři: A. Antonová, J. Bouda, M. Houra, J. Kábrt, J. Kaiser, J. Kavan, M. M. Šechtlová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Různí autoři

    XV Ex libris dřevorytů

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Sborník k 70. výročí Střední školy uměleckých řemesel v Brně

    Položka č.: 752

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:18

    Bibliofilie, 8x grafický list (Mir. Bravenec, Vl. Drápal, Zd. Fuksa, D. Janoušek, A. Mikulka, M. Pytlová, P. Rudolf a H. Tomášková-Willmannová), vše signováno, ex. 82/100, volné listy v deskách, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Grafika Chrudim 1977 (sborník drobné grafiky)

    Položka č.: 753

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:19

    Bibliofilie, 2x dřevoryt (C. a J. Bouda), 3x linoryt (A. Beran, E. Hašková, M. Roubíčková-Lesařová), 1x bar. linoryt (J. Šváb) a 1x lept (Fr. Peterka), vše signováno, vyd. Klub přátel výtv. umění, Chrudim, 1977, ex. 231/250, obs. dva sešity s texty různých autorů (např. V. Cinybulk) a několika čb. v…

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Okno (Vladimíra Komárka k padesátinám grafikou pozdravují..)

    Položka č.: 790

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:56

    bibliofilie, sign. grafické listy: Jan Souček (lept), K. Šafář, V. Pokorný a A. Beran (dřevoryt), M. Houra, M. Janáček, M. Janků a L. Rusek (linoryt), P. Roučka (litografie), přiložen také lept A. Khunové a dřevoryt V. Komárka, vyd. V. Mikule a jiní, 1978, brož a volné grafické listy v obálce, výbor…

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Různí autoři

    Grafika Chrudim 1974 (sborník drobné grafiky)

    Položka č.: 796

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:02

    Bibliofilie, 2x dřevoryt (O. Čechová a Vl. Komárek), 2x linoryt (R. Lander a M. Nováček), 1x bar. linoryt (M. Houra) a 1x komb. technika (J. Kaiser), vše signováno, vyd. Klub přátel výtv. umění, Chrudim, 1974, 500 výtisků, obs. dva sešity s texty různých autorů, 31s., v pův. obálce, velmi dobrý stav…

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Různí autoři

    Želejov

    Položka č.: 798

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:04

    Bibliofilie, 2x dřevoryt Vl. Komárek, 2x litografie J. Uiberlay a 1x linoryt P. Sukdolák (vše sign.), k 60. narozeninám J. Uiberlaye vyd. V. Mikule, K. Samšiňák a J. Vitáček, několik textů, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Různí autoři

    Hrdinom osloboditel’om z vďačnosti

    Položka č.: 810

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 12:16

    Bibliofilie, 14x sign. dřevoryt, autoři: L. Filla, R. Dúbravec, Fr. Král, J. Fedora, I. Štubňa, O. Opršal, J. Szabó, O. Barčík, vyd. grafici Krajského střediska ÚSČSVU, Martin, 1955, volné listy v pův. deskách, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Různí autoři

    Skupina Ra

    Položka č.: 896

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:42

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Různí autoři

    Aus der Kneipzeitung 1896 des Vereins deutscher bildender Künstler in Böhmen

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 13:44

    volné listy, ., 35 x 25 cm, Sdružení německých umělců v Čechách, 17 barevných ilustrací, bez textu a nakladatelských údajů, volné listy v kartonovém obalu, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Různí autoři

    Fotografie amerických filmů

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:15

    18x fotografie, 20 x 25 cm, 18x bromostříbrná fotografie amerických filmů, Bottle Rocket, Nutty professor, Circle of friends, Showtime aj., 90. léta, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Konvolut fotografií

    Položka č.: 930

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:16

    10x fotografie, 29,5 x 24 cm, 10x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Momentky ze socialistické Prahy

    Položka č.: 931

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:17

    10 x fotografie, 18 x 24 cm, 10x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, lehce opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Momentky ze socialistické Prahy II.

    Položka č.: 932

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:18

    18x fotografie, 18 x 13 cm, 18x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, lehce opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Přistání na Měsíci

    Položka č.: 933

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:19

    13x fotografie, 13 x 18 cm, 13x bromostříbrná fotografie televizního vysílání přistání na Měsíci, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Filmové fotografie

    Položka č.: 934

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:20

    4x fotografie, 20 x 26 cm, 4x bromostříbrná fotografie, lehce pomačkané v rozích, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Různí autoři

    Filmové fotografie

    Položka č.: 935

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:21

    17x fotografie, 24 x 30,5 cm, 17x bromostříbrná fotografie, místy lehce pomačkáno v rozích jinak velmi pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Různí autoři

    Bezručovské motivy

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:30

    12x linoryt, 1985, 19 x 12,9 až 11,5 x 8 cm, 10x signováno, Album opavských výtvarníků na bezručovské motivy. F. Černý, S. Havlík, D. Hrudníková, L. Kačírková, M. Kačírek, L. Marková, M. Mrázková, H. Nováková, J. Škarohlídová, Z. Tázlarová, M. Teršová, D. Urbaník, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Lidová - Členové a hosté R klubu

    Položka č.: 945

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:31

    11x grafický list (různé techniky), 1989, 27,5 x 20 - 18 x 13,5 cm, vše signováno, autoři: A. Antonová, S. Jílek, V. Veselý, I. Rystonová, J. Černý, J. Hanuš, Č. Hlavička, V. Mravcová, přiložen text s popisem, zašpiněný přebal, 1 ks chybí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 20 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 1098

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:04

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Položka č.: 1099

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:05

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Rakouska - konvolut 15 ks

    Položka č.: 1100

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:06

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výlevy z Velké Británie a Scotska - konvolut 20 ks

    Položka č.: 1101

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:07

    20 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z USA - konvolut 15 ks

    Položka č.: 1102

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:08

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 19 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 1103

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:09

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Itálie a Rakouska- konvolut 15 ks

    Položka č.: 1104

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:10

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, 7,2 x 9,2 až 12 x 19 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z USA - konvolut 40 ks

    Položka č.: 1105

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:11

    40 x dřevoryt, 9 x 12 až 15 x 20 cm, některé papíry zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, částečně ilusrace tiskovin, na zadní straně papírů text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Dvakrát šedesát

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    12x grafika, 1997 - 1998, 34,5 x 25 cm, vše signováno, 37/200, soubor 12 grafických listů s básněmi Olgy Čechové, ke svým šedesátinám vydali Josef Runštuk a Karel Žižkovský, autoři: J. Brázda, F. Burant, O. Čechová, K. Demel, J. Istler, B. Jirků, V. Komárek, O. Kulhánek, J. Pileček, P. Sukdolák, J. …

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

  • Různí autoři

    Památník s podpisy významných osobností

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    v kůži vázaný notes s autogramy, 1934-1950, 19 x 15 cm, z pozůstalosti PhDr. Jaromíra Doležala, který působil jako literární historik a kritik se zaměřením na slavistickou problematiku, kulturní a politický publicista, novinář, překladatel z němčiny a slovanských literatur, diplomat. Památník vznikl…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu