Různí autoři

  • Různí autoři

    Šlechta 17. až 18. stol.

    Položka č.: 245731

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:33

    cca 90x mědirytina, 17 x 10 cm, mírně poškozené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    Položka č.: 238830

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:39

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Různí autoři

    Fotografie máchovských míst

    Položka č.: 238831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:40

    10x fotografie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)