-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Očitý svědek
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, deník z roku 1949, vyd. Arkýř, Karel Jadrný Verlag, Mnichov, 1983, závěrečená stať J. Vladislav, pův. brož, 172s., jen lehce zohýbané přesahy ob., jinak velmi dobrý, pěkný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Příběhy Jiřího Koláře
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, již jen vzácněji se objevující publikace o díle Jiřího Koláře, text Vladimír Karfík, Josef Hlaváček, Jan Rous, Jiří Machalický, vyd. Gallery, Praha 1999, obs. velké mn. bar. vyobr., pův. clpl. vazba s ob., 284s., jen lehce vybledlý hřbet, jinak velmi dobrý, krásný stav, Antiqari.at Radhošťská…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Signatur 23
Položka č.: 508Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, pův. sign. grafický list vložený v ob. J. Kolář (20x14,5 cm), vyd. Theo Rommerskirchen, 1995, ex. Autorský výtisk 33/50 (vyšlo číslovaných 990 výtisků), pův. brož s ob. a průhledným plastovým pouzdrem, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny …
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Fr. Dvořák: Ilustrace Františka Tichého
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis J. Koláře, podpis Fr. Dvořáka v tiráži, ilustracemi Fr. Tichého opatřil a typograficky upravil F. Šejna, soupis ilustračního díla Fr. Tichého, 5. sv. edice Obolos, pro Klub přátel výtvarného umění a speciálně pro sekci Přátel krásné knihy vydalo NČSVU, Praha 1965, sešit, 19s., ve…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mode D´Emploi
Položka č.: 697Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. na tit. listě J. Kolář, vyd. Revue K, Alfortville, 1988, pův. brož, text francouzsky, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle Riviére
Položka č.: 277490Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:38
reprodukce, papír, 1981, 50 x 36,5 cm, značeno v tisku PD JK 81, rám, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Akt - Černé na Bílém
Položka č.: 281292Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:17
muchláž, 1979, cca 27,5 x 28 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Akt - Černé na Bílém
Položka č.: 281293Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:18
muchláž, 1979, cca 27 x 26 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové t…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle de Riviere
Položka č.: 281574Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:17
ofset, 1981, 16,8 x 40,5 cm, sign. PD J. Kolář 81, č. 200/250, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Portier
Položka č.: 281575Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18
ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO