Vladimír Komárek
Píseň Šalomounova
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
8x suchá jehla, 1996, 32,5 x 21,5 x 3,2 cm, vše sign. DU V. Komárek, č. 64/100, Bibliofilské vydání biblického textu v jazyce českém, německém, anglickém a francouzském, na který vytvořil Vladimír Komárek osm suchých jehel ve formátu 23 x 14,5cm. Tištěno na ručně čerpaném papíru Jantar, jako 13. sva…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Vladimír Komárek
Když jsme studovali na umělce
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, 1x sign. suchá jehla, úv. text a kresby V. Komárek, k 60. narozeninám umělce připravili J. a K. Martincovi, Kostelec na Orlicí, 1988, nečíslováno, volné listy v ob., velmi dorý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Komárek
Tři čepice
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Vladimír Komárek
Položka č.: 280172Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:40
suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 89/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Vladimír Komárek
Dívka a ptáci
Položka č.: 281012Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:42
suchá jehla, 20,1 x 13,1 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)