Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 14:56

    litografie, 22,4 x 32,1 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Plavení koní

    Položka č.: 218091

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:06

    litografie, 1941, 29,2 x 23,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Galantní scéna

    Položka č.: 250818

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:16

    litografie, 1975, 13,5 x 20,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, č. 152/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Výtvarníkův byt

    Položka č.: 250819

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:17

    litografie, 1979, 13,7 x 19,8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Krocení koně

    Položka č.: 250292

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:36

    dřevoryt, 1976, 14,6 x 10,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)