• .

    Mísa na ovoce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:30

    Čechy, Březová, Fischer a Mieg, mezi lety 1853 - 1875, porcelán, malovaný, glazovaný, mušlovitého tvaru, ucho tvoří dva mořští hadi, při okraji zlatá linka, délka 35cm, šířka 26cm, vtlačená značka FaM., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • .

    Desertní talíř

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:31

    Míšeň, 1 pol. 19. stol., porcelán malovaný, glazovaný, centrální růžový květinový dekor, průměr 17,5 cm, modrá mečová podglazurní značka., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • .

    Figurka Tři psíci

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:32

    Gotha, pol. 19 stol., E. Pffefer, porcelán malovaný, glazovaný, značeno vtlačenou a tištěnou značkou (černá na glazuře) - G v oválu, délka 5,5cm, výška 3,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • .

    Kabelka

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:33

    Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., oboustranný květinový dekor z ručně všitých korálků, pantová montáž z obecného kovu, výška 18,5cm, délka 19,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • .

    Džbán

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:34

    Dechtice, rok 1871, lidová keramika, modro-zelený dekor, dvě srdcové kartuše s nápisy TK a 1871, u hrdla malé oťuky, výška 22cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • .

    Držák na vajíčko

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:35

    Čechy, Březová, Fischer a Mieg, mezi lety 1853 -1875, porcelán zdobený modrými a zlatými linkami, glazovaný, výška 6cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • .

    Talíř

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:36

    Morava, rok 1863, moravská lidová keramika, malovaný, glazovaný, květinový a ornamentální dekor na hnědém podkladu, nápisy VK a 1863, na jedné straně slepený, neznačený, průměr 22,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • .

    Budík stolní

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:37

    Čechy, 30. léta 20. stol., mosazný na mramorovém podstavci, kruhový, číslice arabské, jedna ručička uvolněná, výška 8cm, průměr 6,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • .

    Hodinky kapesní

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:38

    1. pol. 20. stol., bižuterie, gravírovaný žlutý kov s malovaným květinovým dekorem, číslice arabské, nefunkční, značeno METAL, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • .

    Trojlístek

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:39

    Čechy, 2. pol. 19. stol., porcelán malovaný, glazovaný, centrální květinový dekor, vtlačená čísla , jinak neznačený, délka 12cm, šířka 12cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • .

    Konvička cínová

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:40

    Čechy, počátek 19. stol., víko s pantovou montáží, pás s motivem vinné révy, na patce ornamentální dekor, neznačeno, výška 9cm., Antikvariát Dlážděná

  • .

    Binokl

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:41

    první třetina 20. stol., rozkládací, složený 18,5cm, otevřený 30cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • .

    Šachy

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:42

    první třetina 20. stol., cestovní, dřěvěné, kompletní, v původní krabičce, délka 17,5cm, šířka 12cm, výška 3,5cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • .

    Vidličky desertní

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:43

    Austria, Krupp - Bendorf, 2. pol. 19. stol., 6 ks, alpaka, ozdobné rukojeti, původní čalouněná krabička, délka 16cm, šířka 19,5cm, výška 3,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • .

    Talíř cínový

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:44

    Čechy, Horní Slavkov, třetí čtvrtina 18. stol., hladký, na okraji esovitý pás, značeno značkou kvality cínu, průměr 21,7cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • .

    Příbor překládací

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:45

    Čechy, 19. stol., stříbro částečně zlacené, gravírované, po celé délce květinový dekor, hmotnost 259,00g, nůž délka 31,5cm, vidlička 26cm., Antikvariát Dlážděná

  • .

    Vodováha

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:46

    mosaz, funkční, délka 16cm, výška 2,2cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • .

    Mincíř

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:47

    mosaz, funční, rozpětí 1-5kg, délka 10cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • .

    Malovaná dřevěná dóza

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:48

    Rusko, počátek 20. stol., malovaná, motiv U potoka, značená made in Russia, s pantovou montáží, vnitřek červený, na okrajích zlatý dekor, délka 8cm, šířka 11cm, výška 3cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • .

    Talíř desertní

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:49

    Míšeň, přelom 18. a 19. stol., porcelán malovaný, glazovaný, žlutý květinový motiv, při okraji zlatá linka, modrá mečová podglazurní značka, průměr 18,8cm., Antikvariát Dlážděná

  • .

    Talíř desertní

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:50

    Míšeň, 1 pol. 19. stol., porcelán malovaný, glazovaný, modrý květinový motiv, při okraji zlatá linka, modrá mečová podglazurní značka, průměr 18,2cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • .

    Sklenice svatební

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:51

    Čechy, rok 1887, 2ks, silnostěnné, sklo čiré, řezané, na vysoké kruhové patce, se čtyřmi ornamenty, na jedné rytý nápis Kateřina Šajdl 1887 a na druhé Jan Šajdl 1887, miniaturní odštípnutí u ústí, výška 15cm, průměr 7,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • .

    Lázeňský pohárek

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:52

    Čechy, sklárna Bor u České Lípy, okolo roku 1850, silnostěnný, medová lazura, řezaný krajinný a ornamentální dekor, nápis Marienbad, s ryskou a ouškem, miniaturní odštípnutí u ústí, výška 12cm, průměr 7cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • .

    Grogovka

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:53

    sklo čiré, s ornamentálním dekorem a barevnými kamínky, při horním okraji silná zlatá linka, výška 9,5cm, průměr 7cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • .

    Karafa

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:54

    Austria, kolem roku 1890, kovová pantová montáž Krupp - Bendorf, sklo silnostěné, čiré, esovitě zvlněné, výška 15cm., Antikvariát Dlážděná

  • .

    Váza

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:55

    Klášterský Mlýn, první pol. 19. stol., tmavý iris, kulatý tvar s výstupky, výška 13cm, šířka 15cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • .

    Těžítko Moser

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:56

    Karlovy Vary, 1. pol. 19. stol., broušené, čiré, uvnitř hnědě zabarvené a bublinky, výška 7cm, šířka 6cm., Antikvariát Dlážděná

  • .

    Mísa Moser

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:57

    Karlovy Vary, 1. pol. 20. stol., čiré nazelenalé sklo, broušená, značeno Moser, výška 8cm, průměr 20cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • .

    Svícen cínový

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:58

    přelom 18. a 19. stol., úzký, na široké kruhové základně, tři pásy s ornamentálním dekorem, uprostřed dvě malé promáčkliny, zespodu psaná čísla 6470, výška 22,5cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • .

    Nástolec

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 18:59

    konec 19. stol., alpaka, na úzké stopce, počínající mírná koroze, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)