Jiří Kolář

(1914-2002)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    narativní koláž, 1995, 40 x 30 cm, PD monogr. JK 95, vzadu signováno J Kolář 97. Od 60. let se Jiří Kolář soustředil na metodu koláže a rozvíjel v ní nové originální postupy. Mezi ně patří také narativní koláž, ve které se uplatňuje změna kontextu a významu zobrazované skutečnosti. V tomto případě o…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 248729

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:12

    ofset, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, rám, č. 248/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)